Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van e olyan injekció ami...

Van e olyan injekció ami megszünteti a menzeszt?

Figyelt kérdés
Nagyon szokott fájni mikor megvan annyira hogy még se bírók mozdulni. A gyógyszerek még ne hatnak.
2021. szept. 10. 16:06
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Nincs.
2021. szept. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Kár jó volna.

Legalább egy időre.

2021. szept. 10. 16:10
 3/9 anonim ***** válasza:
38%
Erről most obszcén hasonlat jutott eszembe. Végülis az is "injekció"...
2021. szept. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Igen, van. Provera progeszteron tartalmú fogamzásgátló. 3 havonta kell beadatni.
2021. szept. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

4

Köszi .

És ezt bárhol lehet kérni?

2021. szept. 10. 18:10
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem első körben ne fogamzásgátlót kérj, az csak elnyomja a problémát, de nem oldja meg. Van az a fájdalom,ami már nem normális és ki kell vizsgáltatni az okát. Ne hagyd magad lerázni, keress egy lelkiismeretes orvost:)
2021. szept. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nőgyógyásznál gondolom bárhol. Én magam nem ismerem tapasztalatból ezt a fogamzásgátlót, csak hallottam róla, hogy van ilyen módszer. (És pont ráillett arra, amit keresel) Abban egyet értek az előző válaszolóval, hogy nem biztos hogy ezzel próbálkoznék egyből. Meg kéne keresni az okot, hogy miért görcsölsz ennyire
2021. szept. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Hat lehet hogy inkább még keresem mi a baj.

El megyek orvoshoz hogy lássuk mi a probléma ami miatt ez ilyen borzalmasan fáj.

2021. szept. 10. 23:16
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem az a normális ha az ember lánya menstruál. ez az élet rendje. pedig nekem is rettentően fáj minden menzesznél a pocim 3 napig. és erős is a vérzésem (mindig vastag betétekkel rohangálok). muszály volt hozzá szoknom. nem jó beleavatkozni a szervezet müködésébe szerintem.
2021. okt. 2. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!