Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hasi elhízás szülés után,...

Hasi elhízás szülés után, miért megy nehezen a fogyás?

Figyelt kérdés
6 évvel a szülés után,rendszeresen tornázok v, dietázok,fogytam valamit de a hasam nagyon nagy. Olyan mintha terhes lennék. Kicsit kellemetlen a nagy has. Azt hiszik mások is hogy terhes vagyok. Más is volt így? Sokszor meg is puffad valamelyik kajátol.. Hogyan lehet lefogyni? Küzdök még se akar hasbol lemenni.Kihez forduljak?

#Szülés után a has ugyanúgy megmaradt, nem megy a hasrol a fogyás minden máshonnan igen,
2021. szept. 11. 15:36
 1/4 A kérdező kommentje:
Nem az van hogy nem fogytam.. Mert igen is fogytam, mindenhonnét, de ahasam jó nagy maradt, olyan mint a sörpocak.. :-(azt hiszitek nem figyelek. Oda a kajara meg hogy sokat eszem meg biztosan nem mozgok eleget.. Pedig elhihetitek nem így van!
2021. szept. 11. 15:38
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehet hogy liszt érzékeny is vagyok,mert bizonyos kajáktól felfújódom ilyenkor dupla akkora a hasam.. Görcsöl is..
2021. szept. 11. 15:40
 3/4 Senior Séf ***** válasza:
100%
Ez autoimmun fellángolásnak tűnik. De első lépésben egy esetleges gluténérzékenységet kéne vizsgálni.
2021. szept. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet szétnyílt hasizom. Nagyon jó tornák vannak rá youtubon.
2022. máj. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!