Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a bajom (véres...

Mi lehet a bajom (véres váladék,szúró fájdalom)?

Figyelt kérdés
Most pisilés közben vettem észre hogy a hüvelyből kicsit véres váladék jött illetve mai napon szúró fájdalom volt/van a jobb oldali petefészkemnél de nem vészes fájdalom. A véres váladék jobban aggaszt, nincs meg a menstruációm és még kb. 2 hét mire meg kellene jönnie. De nem is olyan vérzés volt hanem kicsit véres volt. Mi lehet a baj? Nagyon megijedtem most :( Petefészekgyulladás? Vagy rák? Daganat? Tudom forduljak orvoshoz... ha holnapra nem múlik akkor természetesen megyek de addif hátha valakinek volt valami hasonló és megnyugtat hogy nincs nagy baj
2021. szept. 11. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:
39%
endometriózis kialakul húgyhólyagban is és vérzést okoz.
2021. szept. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%

Ja bocsánat félreértelmeztem.

Semmi gond nincs a véres váladékkal. nem kell a legrosszabbra gondolni. Nekem folyamatosan barnas folyásom van menstruáción kívül is, hormonok, ciszta.


Menj el egy nőgyógyászhoz csináljon UH-t. ne aggódj :)

2021. szept. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Milyen jellegű váladék? Ha enyhén véres de nyúlós, áttetsző akkor ovulációd van, és ez teljesen természetes. Az is ezt igazolja, hogy kb középidőben vagy, és a petefészekfájdalom is erre utalhat.
2021. szept. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj nincs. Az ovuláció okozhat ilyet, örülj, hogy ennyire termékeny vagy!
2021. szept. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
27%

vér pirosas volt vagy inkább sötétebb?

Mert ha sötétebb akkor lehet csak alvadt vér ami még nem távozott belőled.

Mennyi váladék volt, mennyiség?

2021. szept. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
igen ovuláció okoz vérzést.
2021. szept. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat! Tényleg most vagyok a "termékeny időszakban", megnyugodtam, köszönöm mindenkinek!


Azért elmegyek majd egy nőgyógyászhoz, úgyis érik már az éves rákszűrésem...

2021. szept. 11. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!