Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, akiknek nagyobbak a...

Lányok, akiknek nagyobbak a kisajkai! Néha nem iritál titeket odalent? Ha igen, használtok valamilyen krémet vagy bármit ellene?

Figyelt kérdés
A kisajkaim nagyobbak mint a nagyajkaim (kilógnak alóluk). Néha érzem hogy irritál járáskor vagy ha olyan bugyit veszek fel ami szűkebb és sokat ülök aztán sétálok. Ti nem szoktatok ilyesmit érezni? Arra gondoltam, hogy talán van valami hidratáló krém vagy ilyesmi ami segít az irritáción.

2021. szept. 15. 13:03
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem ne kenj oda sima krémeket, mert óvatlanul bejuthat a hüvelybe, és felborítja a pHt. Esetleg egy nőgyógyásszal beszéld meg hogy mi a helyzet, ő lehet tud adni valamit rá. De szerintem azt fogja javasolni, hogy hanyagold a szűk, műszálas fehérneműket.
2021. szept. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Ne borotváld le a szőrt, az megvédi.
2021. szept. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, semmit ne kenj oda. Neked ilyen és kész, nem tudsz rajta változtatni, de hozzá igazodni igen. Használj más típusú bugyit, itt inkább a fehérneműjeiddel van a gond.
2021. szept. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
18%
nődokinak vagy háziorvosnak kell megmutatni
2021. szept. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%
Nekem nem szokott kidörzsölődni, de tényleg ne kenj oda semmi krémet mert gondot okozhat
2021. szept. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sokkal nagyobb volt. Sokáig vécépapírt tűrtem köré, hogy az megvédje. Aztán megelégeltem és elmentem plasztikai sebészhez, és megcsináltattam. Azóta arany az élet.


Az előtt volt olyan, hogy véresre dörzsölődött mire hazaértem.

2021. szept. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!