Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normál tsh szintnèl biztos...

Normál tsh szintnèl biztos nincs pajzsmirigy problèma?

Figyelt kérdés
Utobbi par hetben elhullott a szemoldokom kulso ive. Akarhogy keresek ra,mindenhol a pajzsmirigy alulmukodest dobja ki. Par honapja voltam laborban,stabiln 1 a tsh,ahogy egesz eletemben. Akkor pajzsmirigytol nem lehet? Nem hizok,nem erzek mas tunetet. Verszegeny vagyok,az kiderult. Koszi mindenkinek.

2021. szept. 17. 22:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Neztek mast is? T3 t4 vahy anti tpo elteres mellett is lehet normalis a Tsh. Nekem autoimun van es a tsh nem volt elszallva. Mellette vekony vagyok. Szoval minden tunet tulmukodesre utal es megis alulmukodesem van
2021. szept. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sima laborban sose neznek,szerintem. Hajam nem hullik,sulyom valtozatlan,de a szemoldokom egyeetelmuen ritkult es a vege el is tunt :(
2021. szept. 18. 17:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt tapasztaltam, hogy ha normál a TSH-d, nem foglalkoznak veled. Igazabol nem is tudom eldonteni, hogy sajnos, vagy nem sajnos... Nekem ideális a TSH-m és alacsony a konkrét pajzsmirigy hormonom (ft4 mindig csillagos a laboromon, pedig állítólag a referencia tetején lenne ideális tartani) és nem csinálnak semmit vele. Azt mondták szedjek jódot, meg szelént ha gondolom és kb. ennyi! (A szelétől meg még jobban hullott a hajam, így inkább azt se szedem...) Viszont azért mindenképp érdemes komplett labor csomagot kérned pajzsmirigyre, hogy kideruljon van-e autoimmun folyamat. Ha igen, akkor azzal talán fognak foglalkozni. Bár sokszor, ha csak kisebb az eltérés, abban az esetben is csak a rendszeres kontrollt javasolják és semmi egyebet.
2021. szept. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!