Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A mensim 40 napokra jön meg,...

A mensim 40 napokra jön meg, első héten enyhe vérzéssel, masdik héttől erősödik és elhuzodik még a masodik héttől 9-10 napra.Megkesereiti az életem,másnak mit ajánlott az orvos rá?

Figyelt kérdés
Voltam nem egyszer,irt fog.gatlót ami miatt nem vált le rendesen és lett küretem, aztán norculot ami semmit sem ért, most megint fog.gátlot irt de nem váltottam ki,mert nem tudom hogy akkor szedjem e amikor enyhén kezdődik, vagy amikor nagyon megkezdi..akkor láttam nyálkadarabokat..3 dokinál voltam a pm.doki gyulladást mondott nem kell kezelni.. elegem van már,vashianyos vérszegény lettem, és hormonvizsgalatra senki sem küld el.
2021. szept. 19. 09:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Először is pótold a vasat!! Életveszélyes is lehet,ha nincs elegendő a szervezetedben! Vas+folsav!!!! Magán dokihoz kéne menni.. remélem javulni fog a helyzet..
2021. szept. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hormonokat kéne nézni, az életkorod sem mindegy. Lehet több minden az ok ennek függvényében. Nőgyógyász endokrinokogushoz menj el. Így látatlanban többet nem lehet mondani.
2021. szept. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!