Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ezek a tünetek (lent) lehetnek...

Ezek a tünetek (lent) lehetnek a fogamzásgátló tabletta miatt, amit életemben először elkezdtem szedni lassan egy hete?

Figyelt kérdés

Nagyon nem bírja a szervezetem, nem is szedném, ha nem lenne "muszáj", hogy rendbetegye a ciklusomat.


Délben szoktam bevenni, olyan négy óra felé nagyon fáradt leszek, az átlagos 37.0 testhőm felmegy 37.2-re, hányingerem van, meg nagyon rossz a közérzetem. Ez egy-két óra múlva elmúlik, viszont azt vettem észre, hogy mióta szedem, a hasam nagyon nem jó attól függetlenül, épp felszívódott-e a tabletta vagy nem. Étvágyam nagyjából még van, de miután ettem, hányingerem van a gondolattól, hogy ugyanazt a kaját egyem megint (például ha szalámis kenyeret ettem vacsorára, órákkal később majdnem hányok a szalámis kenyér gondolatától, ugyanez minden étellel minden étkezés után, nem tudom ugyanazt enni vacsorára, amit ebédre).

Mistralt szedek, ami állítólag a legkevesebb hormont tartalmazó tabletta.


Még egy egész hete sincs, hogy szedem, ezért próbálom eltűrni ezeket a dolgokat, de most már kezd kicsit aggasztani, ez "normális" az első pár hétben, mire hozzászokik a szervezetem? Sajnos nem tudom felhívni az orvosomat, mert magánklinikára járok, ahol nem adják ki az orvosok telefonszámát.


Illetve mostanában nagyon stresszes minden, ezért nem vagyok biztos benne, hogy tényleg a tabletta miatt van-e, mert napi egy pánikroham mellett az is lehet, hogy ezek mind csak stressz és a pánikbetegség miatt vannak.



szept. 20. 20:59
A kérdező szavazást indított:
Nekem is volt hasonló, vagy valamilyen tünetem fogamzásgátlótól az elején.
Nekem nem voltak ilyen tüneteim, de tudom, hogy másoknál előfordulhat.
Nem voltak, és nem is kéne, hogy legyenek, menj vissza az orvoshoz.
2 szavazat
 1/9 A kérdező kommentje:
JA és még kiegészítő, hogy nem akkor kezdtem el szedni, amikor kellett volna (a menstruáció első napja ugye), hanem már bőven benne voltam, mert az orvos azt mondta, csak kezdjem el szedni most, hogy legalább elálljon a vérzés.
szept. 20. 21:03
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogja rendbe tenni a ciklusod...
szept. 21. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Csak nem te is orvos vagy? :)
szept. 21. 10:09
Online játszótér
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szedd este, atalszod a kellemetlen tüneteket. Amugy elmennek masik dokihoz, a fogamzásgátló sosem megoldas, hanem tunetbeszunteto.
szept. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Erre gondoltam, csak mint írtam pánikbeteg vagyok, és a legkisebb rosszullétre is felriadok. :(


Mindegyikük (4) arra jutott, hogy a fogamzásgátló lesz a megoldás az én esetemben.

szept. 21. 11:08
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A fogamzásgáltó elfedi a problémád és MESTERSÉGES CIKLUSOD
szept. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
Bodorrózsa termékek
 7/9 anonim ***** válasza:

lesz*.

Bocsánat, benyomtam az entert. Egy mesterséges ciklus pedig nyilván pontos...

szept. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen, tudom. Az orvosaim is tudják. Legyen. Jobb, mint ami most van.
szept. 21. 15:46
 9/9 anonim ***** válasza:
Na szóval. Amikor én elkezdtem tabit szedni, olyan tüneteim voltak, mintha terhes lennék: reggeli rosszullét, émelygés, hányinger. ezek a tünetek csak az első pár napban voltak jelen, amikor menzesz után elkezdtem szedni a rózsaszín pirulákat. A 2. hónap kezdetekor is pár napig így voltam, aztán 3. hónaptól elmúlt, és minden rendben. Állítólag olyat csinál a tabi, mintha terhes lennél, ezért lehetnek ezek a tünetek. Mindenképpen az esti bevételt javaslom, lefekvés előtt.
okt. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
Idősebbek is elkezdhetik online és ingyenes rejtvényfejtő játékunkat

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!