Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges h. a betéttől...

Lehetséges h. a betéttől viszket a bőröm?

Figyelt kérdés
Ha menszim van akkor van h. betétet is teszek be és akkor a vége pont a végbélnyíláshoz és olyankor a nap végére már viszketni szokott a nyílás.Lehetséges h. irritálja?De van h. a hüvelynél is szokott,de amint nem hordom, utána 1-2 nap és elmúlik.de csak a nyílás, belül semmi problémám nincs.
2010. szept. 1. 11:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Igen lehetséges, allergiás vagy a betét anyagára, semmi baj, lehet kapni olyat, ami nem vált ki allergiát. Műanyag félét használsz? Mármint olyat, ami nem puha? Egyébként az anionos betétek tudtommal nem váltanak ki ilyet, szerintem próbáld ki azt.
2010. szept. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ne tangával használj betétet.
2010. szept. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
tangával vagy francia bugyival szoktam,de azt is begyűröm, h. ne látszodjon(normális esetben nem gyűröm be)always-t használok, annak azt hiszem műanyag van rajta, azt biztonságosabbnak tartom.
2010. szept. 1. 11:52
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem a nagy ajakamat irritálta. nagyon viszketett. azóta már anyagú betétek használok és nincs gond.
2010. szept. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köhi
2010. szept. 1. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!