Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől van az hogy csíp odalent...

Mitől van az hogy csíp odalent, de ha masztizok akkor úgy nagyjából elmúlik? (kicsit kínos kérdés)

Figyelt kérdés

Már vagy féléve csíp odalent, nagyon utálom

Voltam már mindenhol vele, még régebben gombát állapítottak meg. Kaptam rá hosszú távú kezelést, és mikor most voltam a dokinál megnezte kenet vizsgalattal mikroszkop alatt és aztmondta minden rendben, nagyon jó hüvely flóram van. De akkor mitől csíp? És mindig ha érzem h csípni kezd hát masztizok eggyet és úgy nagyjából elmúlik. Lehet mert hogy a sok folyás felhigitja a flórat? Vagy én nem értem mar megorulok ettől:( vagy lehet döderlein citolizis?



2021. szept. 30. 16:35
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Odalenn?
2021. szept. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hüvely bemenetnél. Tehát inkább kívül. Meg nagyon savanyú az íze (mint a citrom) de ez csak mikor csíp, miután hát masztiztam vagy volt aktus ugye nedves leszek eléggé, így az íze is aza normális és nem is csíp. Bocsi hogy így írom le csak hátha tud valaki többet.
2021. szept. 30. 17:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy képet tudsz csatolni?
2021. okt. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Senkinek ne küldj képet, keress fel egy nőgyógyászt vele.
2021. okt. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mi lett veled?
2022. aug. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!