Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Úgy néz ki kimaradt egy...

Úgy néz ki kimaradt egy menstruációm, 13 napja nem jött meg,és nem is érzem, hogy megfog, nincsenek meg a tünetei. Szaladjak rögtön dokihoz vele, vagy várjam meg a következőt mi lesz?

Figyelt kérdés

Terhes tuti nem vagyok, ritka a nemi életem, az is védekezve, utána ellenőrizve a gumi. De azért csináltam egy tesztet is.

Az utóbbi néhány hónapja viszonylag kisebb mennyiség távozott, Ultrahangon voltam 8-9 hónapja, akkor még az rendben volt.

Állandóan stresszelek.


2021. okt. 2. 07:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem minden évben a szeptember marad ki, és semmi gond nincs.

Ez normális, ne stresszelj annyit, Mert az sem tesz jót.

2021. okt. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem rohannék a helyedben nőgyógyászhoz, esetleg ha a következő havi is kimarad. Hány éves vagy? Tizenévesen ilyesmi még sokunknál előfordult.
2021. okt. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A stressz nagyban hozzájárul ahhoz, hogy késsen vagy ne jöjjön meg. Ezt orvos mondta.
2021. okt. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Stresszelve nem jó szexelni. Engedd el magad.Ne erőltesd a behatolást, ha nem vagy biztos benne.
2021. okt. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Pfizer valcinátol nekem sem jött meg 2 hónapig kimaradt tőle. Közben volt egy rosszul létem az ügyeleti orvos azt mondta ettől a vakcinától természetes hogy kimarad .
2021. okt. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, kivéve a barom 4esnek.

Amúgy 31 vagyok. Én is úgy voltam vele, hogy inkább megvárom a kövi megjön e.

Nem voltam 3.oltason. Az első kettő sinopharm volt még májusban.

2021. okt. 2. 18:15
 7/8 anonim válasza:
Valószínű az oltastol nem jön meg nekem halál nyugodtan mondta az orvos hogy az oltástol nem menstrualok. Azóta megjött 2 hónap kimaradás után nagyon nagy görcsel.
2021. okt. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
stressz,étkezés,sport,koronavirus oltások mellékhatása
2021. okt. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!