Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ajánlanátok női higiéniai...

Ajánlanátok női higiéniai termékeket amik nektek is beváltak?

Figyelt kérdés

-Eldobható borotva, borotvahab

-Intim mosakodó (nem tudom elengedni, tudom sokak nem ajánlják de mégis jobban érzem magam tőle így ha nem ajánlsz inkább ne írj ehhez megjegyzést)

-Fogkrém, fogkefe kombó (gyenge fogak, fogínygyulladás, érzékenységre)

-Tusfürdő (olyan ami jól habzik és finom illata még zuhany után is marad, lehet csokistól kezdve meggy illatig bármi)

-Nedves törlőkendő (kis méretű legyen táskába)

-Egészségügyi és tisztasági betét (egyik az erős folyásra, másik ugye mensire)

-Parfüm: Kellemesen lágy de mégis vonzó illatok, de nem túl bódító, árban olyan 30.000 forintig ennél

Köszönöm! :)



2021. okt. 2. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:
26%

-Gillette Venus

-Nem használok intim mosakodót.

-Himalaya Herbals Sparkly White fogkrém Oral-B Pro-Expert Közepes fogkefe

-Dove Nourishing Secrets Glowing Ritual krémtusfürdő vagy Dove Hydrating Care krémtusfürdő aloe vera kivonattal és nyírvízzel

-Nedves törlőkendőt megint csak nem használok.

-Egészségügyi betétet és tampont nem használok, mivel nincs menstruációm a fogamzásgátló miatt, így én csupán tisztaságit használok a vérzéskor is: Carefree Plus Long betét

-Parfümöt nem használok, deo-sprayt használok: Adidas - Adipure


Bízom benne, hogy tudtam segíteni. További szép napot! :)

2021. okt. 3. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

-Lidl 12dbos eldobhato ferfi borotva, olcso es jo, dm balea rozsaszin kb 500ftos borotvahab, nagyon jo illata van es selymes

- intim mosakodobol csakis ph semlegest

- fogkrem signal white, fogkefe: bambusz fogkefe, nagyon puha de jol tisztit

- tusfurdot nem tudok ajanlani mert en vegan "mindenmentes" tusfurdot hasznalok annyira illata sincs

-nedves torlokendot lehet kapni kis meretben a pepcoban is illetve dmben azoknak jo illatuk van es praktikusak.

-Tampont hasznalok mensi alatt es tisztasagi betetet, abbol a pennyben kaphato 30dbos rozsaszint, olcso es teljesen jo

-Parfumot sajnos nem tudok ajanlani altalaban nem koltok ennyit parfumre

2021. okt. 3. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Borotvából a legjobbak a férfi borotvák. Én a Gillette Mach 3 ajánlom.

Intim lemosóból lactacyd sensitiv

Nekem elektromos fogkefém van a dm saját márkása nagyon szeretem, sokkal tisztábbnak érzem tőle a szám.

Tusfürdőből én a dove márkát ajánlom, annak szinte minden illatta nagyon jó.

Nedvestörlőkendőt bárhol találhatsz nagyon jókat. Drogériába száz fajta van.

Nem használok már betétet csak intim kelyhet. Nekem egyik egészségügyi betét sem vált be, mindegyiktől viszkettem, kikezdte a bőröm. Ha nyitott vagy a mosható betétekre akkor az nagyon jól tud jönni. Tisztasági betétből én a naturellát használok.

Parfümöt a zarából veszek, zara femme.

2021. okt. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1. Én a rendes borotvám ajánlanám. Csak pengét kell benne cserélni, sokkal kevesebb szemetet termelsz vele. Borotvahabnak kb. Bármelyik, én Balea-t szoktam venni.

2. Idelyn Beliema

3. Curaprox fogkefe és Sensodyne fogkrém

4. Ziaja, Dove, BodyShop

5. -

6. Eü-ből Libresse, tisztaságiból Carefree

7. Police - To be a queen (vagy valami ilyesmi, fehér koronás kiszerelés :D)

2021. okt. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!