Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hasmenés közvetlen menzesz előtt?

Hasmenés közvetlen menzesz előtt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nagyon ritkán járok így, akkor is enyhe, de ez normális?

Ma délután 2 körül elmentem nagydologra, semmi extra nem volt, normális volt. Pár napja késett a menzeszem. Megebédeltünk és egyszer csak a semmiből jött a görcsölés - én ismerem magam, már az elején be kell vegyek gyógyszert, mert naggyon fog fájni - bevettem, de erre rá pár percre uzsgyi, futnom kellett a wc-re és inkább baromi sok levegő távozott, de hát ment is a hasam egyet.. És amint felálltam, láttam, hogy meg is jött..

Megindíthatja a mensi így az embert? :D más is szokott így lenni?



2021. okt. 4. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:
97%
Igen. A görcsös összehúzódások érintik a beleket, akár a gyomrot is, és ez ehhez vezet. Teljesen normális.
2021. okt. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A piszok!

Akkor remélhetőleg ez a ludas.. Közben ahogy olvasgatok utána, elvileg valami hormon miatt is lehet ez még pluszban. Nekem sajnos mindig görcsöl, gondolom a fájdalomcsillapító csak elnyomja az érzést, attól még a görcs ott van.

Való igaz, a gyomrom sem a legjobb, iszom most gyógyteát rá.

2021. okt. 4. 21:05
 3/4 anonim ***** válasza:
96%
nekem is rendszerint hasmenésem van előtte (és alatta is) az alhasi vérbőség miatt, teljesen normális :)
2021. okt. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
95%
Igen, nekem akkor szokott lenni, amikor megjön. Az okokat jól leírta az 1. 😃
2021. okt. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!