Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Dienille ezt szedem eddig...

Dienille ezt szedem eddig áttöréses vérzésem volt tegnap elfelejtettem bevenni a fogamzás gátlót erre ma hajnali 5órakkor arra keltem hogy rettenetesen görcsölök meg jött a havim. De most relleg bevettem be. Akkor elfog mulni?

Figyelt kérdés
Nekem nem szabad hogy beg jöjön ahavimnak ezért nincs szünet de most nagyon görcsölök meg jött mit tegyek? Bevettem már a gyógyszert. Ha mejön a menstruácíom akkor egy endometriózis ciszta alakul ki a menstriációm ciklusa allatt. Ezért nem szabad hogy meg legyen a havim mert ha meg jön akkor ahol meg tapad az a valami akkor kialakul a ciszta . Mit tegyek? Pénteken megyel dokihoz gyogyszert kell váltanom beszéltem már a dokimmal aki azt mondta áttöréses vérzésem van 13napig volt feketés véres. Most meg 1 napig nem vettem be és rendes menstruáció színü.
2021. okt. 5. 06:12
 1/3 A kérdező kommentje:
2szemet szabad bevenni mivel tegnap elfelwjtettem de ma bevettem hajnali 5kor azért vettem be mert nagyon görcsölök és rendesen meg jött mintha benne sem lenne a szervezetemben a fogamzásgátló
2021. okt. 5. 06:14
 2/3 anonim ***** válasza:
Én ebből egy mukkot sem értettem.
2021. okt. 5. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
-.-..... Elfelejtettem bevenni a fogamzás gátlót és meg jött a havim.. mit nem lehet ezen érteni.? Anal fabíta... és be vettem másnap a fogamzás gátlót.. igy hamár be vettem akkor el múlik a menstruáció vagy nem???
2021. okt. 5. 10:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!