Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet karcolás-szerű...

Mitől lehet karcolás-szerű seb a nagyajak belső oldalán? Bepanthen is csípi.

Figyelt kérdés

Van mostanában erősebb, sűrű halványsárga folyásom is:( Gynophilust próbáltam illetve a Beliema hüvelytablettát első körben , ezektől ideig-óráig elmúlt. Szaga nincs egyébként. Kezd visszajönni sajnos(a viszketés legalább elmúlt). Összefügghet ez a fura seb ezzel? Nem kaptam bele illetve nem borotvalom (intimgyantára járok de ez annál beljebb van, mint ahova elérne a gyanta). Szóval fogalmam nincs. Természetesen nőgyógyászhoz kérek időpontot de jovohet után tudok csak menni leghamarabb. Fogamzásgátlót szedek, illetve mostanában antibiotikumot is szedtem lehet ezek miatt alakult ki valami gombás fertőzés?

Párommal óvszer nélkül szexelünk, megcsalas nem történt az 100% szóval reménykedem hogy nem valami komolyabb fertőzés :(



2021. okt. 6. 20:46
 1/3 A kérdező kommentje:
Vettem ma intim mosakodót, hogy ne irritálja a tusfürdő sem. Tanácstalan vagyok :(
2021. okt. 6. 20:48
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy képet tudsz csatolni?
2021. okt. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Orvos...
2021. okt. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!