Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez lehet mellrák?

Ez lehet mellrák?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok, a családomban nem volt emlőrák.


2-3 napja a mellbimbóm mellett egy pici piros dudor lett. Semmi más tünetem nincs. Nem nyomja meg ott se a melltartó, se ruha, semmi.



2021. okt. 11. 17:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem az, de megnézedhetet valakivel. (Lehetőleg orvossal)
2021. okt. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Nem az. Az ilyen kérdések után mindig elgondolkodom a biológia órák minőségén.
2021. okt. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Sajnos én úgy nőttem fel, hogy mindent ami a testemmel történik senki nem világosított fel. Az iskolában a nővér elmondta az alap dolgokat, adott e betétet, de mindneki tabuként kezelte otthon.


Amit tudok, mind nekem kellett összeszednem.


De nem vagyok biztos mindenben, ezért tettem fel a kérdést

2021. okt. 11. 18:22
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem, az nem így jelentkezik.

"Amit tudok, mind nekem kellett összeszednem."

És 25 évesen az orvos nincs a listán, csak a gyakori?

Biztos, hogy 25 az a huszonöt?

2021. okt. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Természetesen megyek orvoshoz, de csak 2 hét múlva kaptam időpontot.

Addig pedig gondoltam hátha valakinek volt hasonló és nem stresszelem végig a 2 hetet…

2021. okt. 11. 19:14
 6/8 A kérdező kommentje:

És ezt minden jó szándékkal, nem dühöngve írom:


Inkább kérdezzek 25 évesen, és nézzenek ostobának.

De nem szeretnék olyan emberré válni, akik azt hiszik magukról, hogy ítélkezhetnek mások felett mert a lexikális tudásuk több. De az érzelmi intelligenciájuk ugyanolyan fejlesztésre szorul, mint az én lexikálisom.


Azért írom, mert én megtanultam az ilyen embereket kezelni. De nem mindenki biztos, hogy képes lesz akivel valaha beszélgettek. :)

2021. okt. 11. 19:19
 7/8 anonim ***** válasza:

Kérdező, itt nem a lexikális tudásról, vagy az ítélkezésről van szó, bár én is megtanultam az ostibaságot kezelni, hála a gyakorinak.:)

Amíg feltetted a kérdést ide gyakorira simán utánaolvashattál volna a mellráknak és megjelenésének, illetve, ha már kérdezel, akkor nem úgy kellett volna feltenni a kérdést, hogy "mellrák lehet-e", hanem egy szimpla, egyszerű leírást az állapotodról, tünetedről, vagy, hogy mi lehet a melleden, lehet jobban tudtak volna segíteni(többen kattintanak a kérdésedre). Ezektől függetlenül remélem nem komoly a dolog és jobbulást kívánok.

2021. okt. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A mellrák nem ilyen.
2021. okt. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!