Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon hullik a hajam, hova...

Nagyon hullik a hajam, hova menjek?

Figyelt kérdés
Borzalmasan hullik a hajam, és olvastam mindent, vérkép kell, minden vizsgálat, de nem tudom, Budapesten belül hova menjek. Hajgyógyászhoz vagy bőrgyógyászhoz? Tud valaki javasolni jó orvost, ami árban sem olyan nagyon durva? Rá kéne jönnöm, mi a baj, mert még egy hónap, és nem marad hajam

2021. okt. 11. 21:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Más tüneted nincs? Pajzsmirigyed rendben van? Hormonjaid nézetted már?
2021. okt. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem vettem eszre semmit, de nem is igazan tudom, mire kene figyelnem. Soha nem volt meg ilyen velem, ha csinaltatok egy teljes verkepet/vizsgaltot, az minden ilyet kimutat, nem?
2021. okt. 11. 21:29
 3/12 anonim ***** válasza:
73%

A teljes vérkép kiindulásnak jó, ha rég volt ilyen vizsgálatod, akkor még inkább. Ne ijedj meg, teljesen banális dolog is lehet, de jobb nem félvállról venni.

Minden jót kívánok!

2021. okt. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nemhogy rég volt ilyenem, soha nem volt ilyenem, ezért is van az, hogy egyáltalán nem értek hozzá:/ Abban tudnál segíteni, hogy egyszerű bőrgyógyásznál ezt megcsinálják? Vagy valami másfajta orvoshoz kéne emiatt mennem?
2021. okt. 11. 21:37
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen esetben én keresnék egy magánlabort, ott pikk-pakk meg tudod csináltatni a teljes vérképet. Azt azután tudod vinni magaddal a bőrgyógyászhoz is.

Bár most gyorsan rákerestem, vannak a magánlaborokban ilyen spéci hajhullásra irányuló vizsgálatok is, bár nem olcsók, pl.: [link]

Ilyen problémával még nem jártam bőrgyógyásznál, nem tudom, ő ide küldene-e, de én lehet inkább kifizetnék egy ilyen laborvizsgálatot, és a bőrgyógyászhoz már az eredményeket is vinném - hátha gyorsítana a megoldás megtalálásán. De ez csak az én tippem, nem biztos, hogy így a legjobb.

2021. okt. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hormont nézess.
2021. okt. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ezt a drága vizsgálatot én is láttam, húzósnak találom nagyon, bár nyilván mindent meg kell fizetni, de ennél olcsóbbat keresek, de nagyon szépen köszönöm!
2021. okt. 11. 22:16
 8/12 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is botrányosan hullik a hajam július eleje óta. Május végén kaptam meg a második covid elleni oltást, én ezzel hoztam összefüggésbe. Csináltattam nagy labort, az rendben volt, fogorvos is, nogyogyasznal is voltam, ott mondjuk van gond, de a doki azt mondta h attól biztos h nem hullhat. Oltást kaptál?
2021. nov. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen, kaptam kettőt, és én is erre gyanakodtam egyébként, nem tudom, igaz lehet-e
2021. nov. 4. 03:03
 10/12 anonim ***** válasza:
Mikor kaptad és melyiket?
2021. nov. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!