Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Más nőnek is szokott pattanása...

Más nőnek is szokott pattanása lenni a melle alatt? Mitől lehet vajon?

Figyelt kérdés

Néha egy-egy máskor is előfordult már, de most hirtelen viszketni kezdett a mellem alatti rész és egy hosszú csíkon több olyan pattanás is volt, amely inkább csak felgyülemlett zsírkráternek tűnt és ráadásul furcsa szaga is volt... Nagyon fura, hogy nekem még sosem volt ilyen... Másnak már igen? Mitől lehet ez? Tán valamitől, amit ettem? Vagy a nagy melegtől (bár nincs is már akkora meleg...)


Hozzáteszem, hogy elég méretes melleim vannak és ez pont a melltartó alsó pántja vonal, mindig is ott volt az egy-egy pattanás itt-ott, de ilyen, hogy sok és viszket és szaga is van, ez kicsit félelmetes... Tán a melltartóm okozta...?


Vagy amit ettem - nem megszokott étel... - és a melltartóm együtt?


Mondjuk ami még főleg fura, hogy ez nem sokkal ébredés után tűnt fel, pedig értelemszerűen nem melltartóban alszom...


Szóval ki mit tud erről, kinek van hasonló élménye, netán kozmetikus vagy bőrgyógyász véleménye?



2021. okt. 14. 08:54
A kérdező szavazást indított:
Nekem is volt már ilyen és tudom a választ, meg is írom!
Nekem is volt már ilyen, de nem tudom a választ, de érdekel engem is.
Nekem is volt már ilyen, de nem tudom a választ és nem is érdekel...
Tudom a választ, meg is írom lentebb
Nem tudom a választ, de szerintem... megírom lentebb
Más egyéb, amit lent kifejtek
10 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
95%

Egyszeru. Izzadsz..vagy siman zuhanyzas utan nem torolkozol meg szarazon. A nedves talaj kituno terepet ad az ilyen kiuteseknek, de elofordulhat gombas fertozes is!

Szepen tartsd tisztan es szarazon! Illetve hasznalj egy kis baba pudert!

2021. okt. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oké, ez tényleg lehet, köszi, pláne, h tényleg észreveszem néha, h elfelejtem ott is megtörölni magam... De akkor most már tanultam valamit, köszi!!!
2021. okt. 14. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!