Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a véleményetek a mensibugyi...

Mi a véleményetek a mensibugyiról? Kislányomnak gondoltam aki 11éves?

Figyelt kérdés
A suliba kényelmesebb lenne talán ez, persze ha nem ázik át. Ez aggaszt a legjobban, meg mennyire lesz büdös? Milyen időközönként kell cserélni? Ha kibírná amíg suliban van akkor megérnè… de mennyire kellemetlen abban ülni járni ha már kezd “tele” lenni?

2021. okt. 14. 12:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
38%
En is hanyagolnam az biztos… szerintem barmikor atazhat undorito is, suliba meg egy ilyen fajta bugyi eleg feltuno es cikizhetik is miatta
2021. okt. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem 12 évesen jött meg, 1-2 menstruációnál használtam csak betétet, utána bugyira váltottam. Most 16 vagyok. Milyen erős a lányod vérzése? Hanyadikos? Napközis, vagy eljön tanítás után? Mióta menstruál? Hány órájuk van? Mert ha napközis, akkor nem praktikus a bugyi, mivel nagyon nehéz cserélni, 8-tól 4-ig pedig nyilván nem bírná ki. Azt szerintem mondanom sem kell, hogy otthon próbálja majd ki először. Büdös nem lesz, ha cseréli rendesen, és nem áll ott 8 óráig. A csere ideje nagyban függ a lányod vérzésének mennyiségétől. Nem kellemetlen, mert nem érzi, hogy tele van, ha rendesen cseréli. Tesinél, mikor öltözik, akkor pedig azért praktikus, mert nem tűnik fel senkinek, hogy menstruál. Valószínűleg nem menstruál még az összes lány az osztályában, főleg nem ilyen bugyit használnak, így nem lehet arra következtetni, hogy menstruál. A kilógó szárnyak pedig egyértelműek mindenki számára. Mivel még nagyon fiatal, így szerintem fontos lehet ez a szempont neki. Esetleg beletehettek még pluszba egy tisztasági betétet, hogy biztosan ne legyen baj. Szerintem praktikus, ha nem olyan a vérzése, hogy az éjszakai betétet is félóránként kell cserélni. Egyébként ő mit mondott erről, szeretné használni? Miért érzi kellemetlennek, hogy cserélni kell a betétet? Remélem, tudtam segíteni, és hogy a lányod a legkönnyebben fogja átvészelni ezt a néhány napot!
2021. okt. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ha van még kérdésed, írj! (Előző voltam.)
2021. okt. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!