Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mekkora kelyhet vegyek?

Mekkora kelyhet vegyek?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, erősebb vérzéssel, a méhszájam közepesen-magasan helyezkedik el. S vagy inkább M?

2021. okt. 14. 13:44
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
M-es
2021. okt. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
20%
Azt is vedd figyelembe, hogy kemény anyagu legyen. Ami puha nagyon, szűk hüvelyben nem pattan szet és csinál vákuumot. Sajnos így jártam én is. Ha valakit nem zavar, hogy használt, nyomott áron eladó Satisfyer márkájú.
2021. okt. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Illetve szívesen fogadok márkaajánlásokat,új vagyok a témában
2021. okt. 14. 14:12
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyanilyen paraméterekkel, csak közepes-gyengébb vérzéssel az S méret vált be. Neked az erős vérzés miatt M-et ajánlanék, középkemény legyen ne puha, nézz körül az Emilla oldalán. Ott méhszájmagasság szerint tudsz válogatni.
2021. okt. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
84%

Sajnos a túl kemény anyagú sem biztos, hogy beválik. Ha érzékenyebb vagy, nyomhatja a hólyagodat, aki folyamatos kellemetlen érzést okoz. Én egy olcsóbb, közepesen kemény kelyhet javasolnék. A méhszájadat mindenképpen mérd le, mielőtt választasz.

Sajnos gyakori, hogy az első kehely nem válik be tökéletesen, viszont utána sokkal könnyebb választani, mert van mihez viszonyítani. Ezért ne keseredj el,ha az első nem tökéletesen kényelmes. Érezni fogod, hogy melyik paraméterben kellene másnak lennie.

Kezdésnek a Meluna márkát ajánlom. Bár a kelyheik nem a legmagasabb minőségűek, de azért biztonságosak, és viszonylag olcsók. Így ki tudod próbálni, és ha tetszik, választasz egy minőségibb kelyhet.

2021. okt. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
61%
Merula one size.
2021. okt. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!