Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek? Nagyon görcsölök,t...

Mit tegyek? Nagyon görcsölök,további lent.

Figyelt kérdés

Mindég is nagyon görcsölt a hasam,mindég gyógyszerrel próbálom, csillapítani de azokból is naponta 3-4 kell, hogy hasson is,erősen is vérzek a 3.napig,mivel nekem 4 vagy 5 napig szokott tartani,használtam tampont eddig is, és mindég fáj amikor bent van,ha túl lent lenne azért fájna.Addig rakom be ameddig csak lehet,de úgy érzem nyom, és mégjobban fáj tőle a hasam,nem elég, hogy így is nagyon fáj.. Muszáj tampont használnom, mert cukrászatot tanulok,egy nap 6 óra tiszta fehér ruhában,valamikor szünet sincs mivel nem lehet otthagyni pl. A sütőben a piskótát..félek is, hogy a fehér nadrágon meglátszik majd,nemtudok mit csinálni de ez a fájás ahh kibírhatatlan már,szegfűszeget is naponta 2x eszek meg de semmi pedig kellene kicsit segísen.. Mit csináljak, hogy ne fájjon így?

17-leszek.



2021. okt. 17. 17:18
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Sajnos ez ellen nem tudsz mit csinàlni. Most vagy belehalsz vag ha nem akkor mwg megúsztad. A piskóta meg menjen a picsbe majd csinàlsz egy újat nem?
2021. okt. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Flector port próbáltad már?Csak receptre kapható és erős de ha van gyomor problémád akkor nem ajánlom
2021. okt. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Esetleg háziorvossal írass fel vényköteles fájdalomcsillapítót. Nekem flektort vagy xilox-ot szokott írni,nekem csak ezek használnak,ezek erősek és elég belőle 1/nap. De csak a leghosszabb napokon használd,mert tényleg nem valami egészségesek. Vagy majd a háziorvos eldöntöti,hogy szabad e szednek,mert látom még nagyon fiatal vagy,de nem árthat,ha beszélsz erről egy orvossal.
2021. okt. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
30%
Ha helyrejössz szívesen megismernèlek!
2021. okt. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm,orvoshoz fogok menni. 4.írhatsz
2021. okt. 17. 17:51
 6/8 anonim ***** válasza:
91%
Menj el nőgyógyászhoz, lehet valami baj van hogy ennyire faj.
2021. okt. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
91%
Ne használj tampont ha ilyen tüneteket okoz! Nekem is rossz volt, minden bajom volt, de amióta nem használom nincs olyan fájdalom.. Ha a betétet nem akarod a fehér ruha miatt akkor próbáld ki az intimkelyhet, bár elég bosszantónak tartom ha nem engednek ki mosdóba.. a tampont is 3-4 óránként cserélni kellene..
2021. okt. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hát igen ez a baj :/

Olyat hol tudok venni? Nem tud kiesni?

2021. okt. 17. 20:58

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!