Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha fáj az együttlét, és a...

Ha fáj az együttlét, és a vizelés azt okozhatja a petefészekciszta? Vagy okozhatja felfázás is?

Figyelt kérdés

2021. okt. 19. 09:18
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
Valószínűleg felfázás. De inkább dokihoz menj el
2021. okt. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Voltam 1 hete, ő állapította meg a cisztát is, s mondta hogy felfázás miatt alakult ki. De 2 napja fáj csak az együttlét alatt is meg vizelésnél is. Ezért gondoltam erre, de nem tudom lehet-e összefüggésben hogyha fáj az együttlét a ciszta, esetleg felfázás miatt.
2021. okt. 19. 09:58
 3/3 anonim ***** válasza:

Uhh, kétszer futottam neki, mire leesett, hogy az "együttlét" utáni vesszőt a vizelés után kellett volna elhelyezni, hogy értelmes legyen a mondat.

A ciszta egy betokozott idegen anyag, amit így ártalmatlanít a szervezet. A doki elmehetne jósnőnek, ha így meg tudja állapítani egy ciszta eredetét. Ami akár nemi érintkezéstől is kialakulhat és még lelki okai is lehetnek.

Viszont a petefészek ciszták ártalmatlan többsége semmilyen fizikai panaszt nem okoz, biztos nem attól fáj, bár nem világos hogy mi fáj, mert a kommentedben is nagy a zagyvaság. A ciszta fáj együttlétkor vagy pisiléskor vagy az együttlét és a pisilés fáj? Komolyan fárasztó így segíteni, hogy le se tudod írni, amit akarsz. Ha az együttlét és a pisilés fáj, az valószínűleg felfázás, azaz fertőzés miatt van. Kezelni kéne a hüvelyt és a húgyszerveket is egyszerre. Meg a partnert.

2021. okt. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!