Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vérzés eltolása fogamzásgátlóval?

Vérzés eltolása fogamzásgátlóval?

Figyelt kérdés
A vérzésem pont nőgyógyászati vizsgálat időpontjára esik. Szeretném egy héttel el tolni. Sose csináltam ilyet . Azt értem,hogy szedjem be 4.héten a rendes bogyókat de utána tegyem le egy hét szünet. Az viszont nem világos hogy akkor 2 hétig fogom utána csak szedni a gyógyszert és újra lesz megvonásos vérzésem vagy akkor szedjem 3 hétig és mindig új levéllel kezdem?

2021. okt. 20. 22:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet inkább az időpontot áttenni? Ha szeded a tablettát, mindig napra pontosan tudod a vérzés időpontját, ennek megfelelően tudod kérni az időpontot. Szerintem nem tesz túl jót, ha játszol a tablettaszedéssel, mégiscsak van egy rendszer ami szerint szedni kell, én nem avatkoznék bele.
2021. okt. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kerj idopontot maskorra, ne a sajat szervezeteddel szorakozz emiatt. Fogamzasgatlot szedsz, pontosan be tudod loni, hogy mikor jon meg, ennel egyszerubb dolgod gyogyszer nelkul soha nem lenne.


Lehet, hogy nem is sikerulne eltolni igazan a verzesed, mert ilyenkor gyakori mellekhatas a pecseteles, hetekig.

2021. okt. 21. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy vizsgálat miatt hülyeség ezzel szórakozni. Kérj másik időpontot. Egyébként én egy utazás miatt kényszerülök pont erre (Afrikába mennék ahol a higiénia miatt nem szívesen bajlódnék ezzel). Egy hétig tovább szedem, kihagyom a hetet, utána újra beszedem a 3 heti adagot.
2021. okt. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Végül nem mertem pont a hormonok ingadozása miatt. Egyertelműen próbálkoztam több helyen másik időpontal. De elég kevés sikerrel hisz másfél hónapra rá adtak időpontot... borzasztó ha az embernek nincs fölös 40ezre magánba felőlük meg is dögölhet. Természetesen ki várom a decemberi időpontot így már. Viszont a lebeszéléssel se lettem előrébb. Elég felelősségteljes vagyok rendesen szedem de igazából szükségem lett volna most az egyszer erre a lehetőségre azért köszi.
2021. nov. 8. 21:52

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!