Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha húgycső gyulladásra gyanaks...

Ha húgycső gyulladásra gyanakszom akkor hova forduljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Nem tudom hogy ez lehet e a bajom de egyutt voltam a párommal, nem pisiltem utana mert elaludtunk(pharmatexxel vedekeztunk),majd masnap egő erzes jelentkezett a hugycsovemnel, ami hol viszketo/hol ego volt.

Azt hittem hugyuti fertozes bar gyakori pisilesi inger nem volt , megis alabbhagyott mert sokat teaztam meg ilyenek de most ujra erzem ott a kellemetlen szúró, karistoló erzetet, a vizeleturites enyhen fajdalmas.


Ilyen esetben a nogyogyaszhoz kene mennem ha hugycso gyulladasra gyanakszom vagy urologia?vagy haziorvos?

(Egyebkent olvastam valahol hogy a pharmatex kivalthat ilyet, vagyis spermaolo szer (gyulladast, de ilyesmi eddig sosem jelentkezett pedig fel eve vedekezunk igy a parommal)

Egyaltalan nem tudom hogy hugycso gyulladas-e amire gondolok


26l


2021. okt. 22. 01:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Urologushoz menj, ez inkabb hugyuti fertozes, de nyilvan kezelni kell.


A pharmatexrol meg annyit, hogy remelem megszakitassal kombinaljatok, de nem veletlenul terjedt el annyira a pharmatex-baba kifejezes...:D Megbizhatatlan, talan meg megszakitassal is.

2021. okt. 22. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
91%

a hugycso gyulladasa is hugyuti fertozesnek szamit...

urulogushiz menj, de utana std szurest se artana csinaktatnod csak az jo draga. Ha van rendes nodokid akkor esetleg nehany dologra ker majd tenyesztest.


es utana celzottan kellene kezelni ha gomba gombara ha baci bacira



nalam e. coli volt sokaig a hatterben

kesobb meg a baratom szexualis szabadossaga...igy kellett megtudjam megcsal fuvel faval en meg azt hittem mar megint visszajott a coli baci😃


pharmatex is okizhat gondot de nem igy hogy sikat teazol elmuliik aztannem teazol visszajon...

2021. okt. 22. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!