Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szeptemberben megjött, most...

Szeptemberben megjött, most október 10-e környékén kellett volna megjönni. Anyukám orvoshoz akar vinni! Kérlek olvassátok el lent. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mindig 1 hét csúszással jön meg. Most az egy hét csúszás, október 18. Lett volna. Nem tehetek róla, hogy nem jön meg. Nem szeretnék orvoshoz menni. Majd meg fog jönni. Kevesebb, mint egy éve van meg, és nem élek szexuális életet.

2021. okt. 23. 16:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
96%
Anyukád kicsit - nem tudom szebben leírni - buta. Idő kell, míg beáll a rendszer. És a ciklus egyébként sem okvetlen csak úgy működik jól, mint ahogyan a nagykönyvben meg van írva.
2021. okt. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Az is normális lenne, ha fél évig nem jön meg. Évekig tart, mire beáll. Ezért nem kell orvoshoz menni!

Ha anyukád ragaszkodik hozzá, akkor menj el vele, ő nem tartózkodhat a vizsgálóban, az orvos ki kell hogy küldje, ha te nem ragaszkodsz hozzá. Az orvos nem fog megvizsgálni, illetve ha akar azt is elutasíthatod. Elbeszélgettek, és azt mondja minden rendben van.

Ha ehhez nem vagy elég "tökös", akkor egyszerűen mondd meg anyádnak, hogy nem mész!

2021. okt. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
96%
Még nem lát be normálisan a menzeszed ezzel semmi baj nincs! Ezért felesleges dokihoz menni
2021. okt. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
95%
Teljesen normalis hogy nem allt meg be, rengeteg lany van es volt igy vele. Tenyleg felesleges ezzel nogyogyaszhoz jarkalni
2021. okt. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
94%
Úristen sajnállak! Nekem 14 éves lányom van neki is összevissza jön még meg de nem rohangálok vele az orvoshoz. Ha semmi más tüneted nincs felesleges Mégis mit hisz anyukád? esetleg fél hogy terhes vagy? Lehet azt gondolja nem vagy vele őszinte .
2021. okt. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! Én is így tudtam, hogy eez ilyenkor még nem baj. Terhes 1000% hogy nem lehetek. Szóval nem tudom, hogy mit gondolhat.
2021. okt. 23. 18:31
 7/21 A kérdező kommentje:
Semmi egyéb tünetem nincsen
2021. okt. 23. 18:32
 8/21 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem nyugodtan menj el orvoshoz, legalább anyukád is megnyugszik, ha az orvos azt mondja, hogy normális ami történik.


Az orvoshoz járást, meg úgyis meg kell szokni, tekints rá természetes dologként, ha már menstruálsz, akkor nyugodtan elmehetsz megnézni milyen, 1-2 éven belül úgyis évente fogsz járni, legalâbb lesz referenciaadat, hogy hogyan fejlődtél.


Anyum orvos, nekünk egy rakat vizsgálatunk volt mindigis (évente teljes vérkép, hasi UH, tüdőröntgen, rendszeres hőmérőzés és pulzusmérés, pajzsmirigy uh), mert szerinte, amikor betegen elmész laborra, az nem mindig, a elég a folyamatokat kell látni, hogy hogyan történnek.

2021. okt. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

8

"Az orvoshoz járást, meg úgyis meg kell szokni"

A korából ítélve marhára ráér még. Minek tennéd ki egy teljesen felesleges stressznek...?

2021. okt. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
50%

Tok jo amit a 8as ir, annyi h en tudorontgen sugarzasanak nem feltetlen tennem ki magam minden evben de amugy tok igaza van. Es fogorvoshoz is fel evente el kell menni.


Egyebkent ha nem akarsz,ne menj, de az is jo amit irt az egyik valaszolo h egyreszt Anyukadnak tenyleg nem kell bent lenni es siman megmondhatod h nem akarsz fizikai vizsgalatot.

2021. okt. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!