Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Progeszteron hiany lehet?

Progeszteron hiany lehet?

Figyelt kérdés

Nem reg hagytam abba a fogamzasgatlot, egy menstruacion tul vagyok mar azota, rendben megjott, semmi kulonlegeset nem tapasztaltam. Masfel hete mult el, es mar harmadik napja barnazok. Azt hittem meg fog jonni, de ugy nez ki, hogy megsem menstruaciora hajaz a dolog. Elso nap inkabb ver volt, most mar barnazas, de tampont hasznalok hozza, ha nem itthon vagyok, mert nem lenne eleg a tisztasagi betet. Elmeletileg kozepidoben, ovulacio kornyeken jarok, ha marad a 28 napos ciklus 28 naposnak. Az elmult napokban tele lettem pattanassal, foleg az arcom es a vallam-hatam az erintett, korabban ez ennyire nem volt jellemzo ram. Gyanakodhatok progeszteron hianyra? Vagy tudjam meg be a fogamzasgatlo okozta kavarnak? Mikor erdemes ellatogatnom az orvoshoz? Egyaltalan nogyogyaszhoz menjek, vagy mar kapasbol endokrinologushoz?

24/L


2021. okt. 25. 18:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Semmit nem jelent. 2-3 hónap múlva első körben nőgyógyász, ha nem áll helyre.
2021. okt. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!