Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha nem jött meg ebben a...

Ha nem jött meg ebben a hónapban, érdemes nőgyógyászhoz menni?

Figyelt kérdés
2021. okt. 27. 20:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Terhességi teszt, ha még szűz vagy akkor lehet nem állt be a menzeszed és késik! Kimaradozhat ha nemrég kezdtél menstruálni, de ha több hónapon át nem jön meg vagy többször tapasztalod ezt, akkor igen, el kell menni nőgyógyászhoz!
2021. okt. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehetsz terhes? Fenn állhat stressz miatti késés? Fertőzés stb? Nem ártana ezeket tudni.

Nekem simán kimaradt stresszes időszakban, én emiatt nem mentem dokihoz, mert tudtam, hogy emiatt van, plusz sosem volt rendszeresen beállva. Ha neked eddig óramű rendszerességű stb akkor menj.

2021. okt. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, mióta menstruálsz, van -e esély terhességre?
2021. okt. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Terhes biztosan nem vagyok, 17 éves vagyok és kb 6 éve menstruálok
2021. okt. 28. 16:24
 5/7 A kérdező kommentje:
Lehet a stressz miatt, de sose volt olyan, hogy kimaradt volna, vagy 5 nap után ne jött volna meg, általában elég pontos, most meg már 23 napja késik. :((
2021. okt. 28. 16:35
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy terhes nem kell orvos (már ha egyáltalán nem szexelsz) 1-1 hónap előfordulhat később is, hogy kimarad. A stressz lehet oka, vagy pld. fogyás is.
2021. okt. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor kell orvoshoz menni, ha fájdalmad van, vagy nem normális hüvelyfolyásod. Ilyen fiatalon kimaradhat akármitől is, nem kell egyből doki.
2021. nov. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!