Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gyno Pevaryl kúp használata...

Gyno Pevaryl kúp használata után vérzés?

Figyelt kérdés

Az orvosom 3 db-os Gyno Pevaryl kúp kúrát írt fel enyhe hüvelygombára (ami olyan enyhe volt, hogy nekem fel sem tűnt, csak vizsgálatnál vette észre). A vizsgálatnál azt is megemlítette, hogy a mehszájam kicsit vérzékeny.

Szépen elhasználtam a 3 db kúpot, viszont a 3. után reggel, amikor kifolyt a kúp maradéka, el volt színeződve rózsaszínesen, ami feltételezem, hogy vér lett volna, csak a kúppal együtt felhígult, ezért volt rózsaszín.

Most belekezdtem a hübelyflóra visszaállító kúrába, ahogyan az orvos javasolta (Lactofeel). Éjszaka használom ezt is lefekvés előtt, viszont a reggeli pisinél a maradéka szintén rózsaszínesen távozik belőlem.

Mitől lehet ez? Volt valakinek hasonló? Mikor múlik el? Talán a kúp marta ki kicsit belül az érzékenyebb részeket? Aggódom, hogy meddig fogok még vérezgetni.



2021. okt. 29. 05:39
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!