Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen üzletben van nagy...

Milyen üzletben van nagy választékban intim mosakodó?

Figyelt kérdés

Tudom hogy nem kéne de nekem kell több okból is, viszont sok boltban nagyon kevés fajta volt és baromi drágák voltak egyes helyeken.

Ha tényleg csak olyanokat írnál hogy "csak vízzel kell" és hasonló inkább ne fáradj, tudom ezeket. Adott viszont a kérdés.:)

Budapesten keresnék. 11 kerület vagy közelben annál messzebb nem mennék.

Plusz tusfürdőt is ha abból is van valahol nagy választék.



2021. okt. 31. 19:08
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
DM
2021. okt. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
1.Melyik DM-ben? mert tudom van egy alleban is de ott nem sokat szoktam látni, viszont több helyen nem igazán tudok.:D
2021. okt. 31. 19:24
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
És miért kell nagy választék? Én anno neten néztem végig vagy húszfélét, hogy melyiknek a legjobb az összetétele, mert ugye az ilyenek nem játszanak, amiben van illat, gyógynövénykivonat, fertőtlenítőszer, szóval bármi cifraság a tejsavon kívül. Találtam egy magyart, ami ráadásul kb. mindenhol kapható - gyógyszertárakban, drogériákban, tescoban, neten, azóta csak azt veszem.
2021. okt. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Müllerben elég sokféle szokott lenni. De vehetsz patikában is, ott is szoktak tartani mindenféle hipoallergén cuccot, ilyesmit is.
2021. okt. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
3.hát mert sok helyen általában van 4,5 darab és párat kipróbáltam mar de nem igazán jött be viszont jó lenne ha újat látnék. :) Persze nem kinézetre veszek de azért volt olyan aminek baromi kényelmetlen volt a fogása és a tubusa. olyat többet nem is vettem még a hatása se volt jó. de esetleg ajánlanátok nekem valamit? olyan kéne aminek nagyon sokáig érezném a hatását, a legtöbbnél valahogy nem érzem mint a jessa, sparos intim, viszont volt egy valami új 12 órás kicsit csípett de nagyon sokáig tisztának éreztem magam és hatott is
2021. okt. 31. 19:32
 6/25 anonim ***** válasza:
76%
Pedig van a dm-ben, nézd meg jobban, mert a bev.kp-okban nagy dm-ek vannak, teljes választékkal. [link] A betétek mellett szokott lenni.
2021. okt. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
6.tudom hogy van de azt írtam nem sokat szoktam látni :D amik ott vannak azokat mind szerintem kipróbáltam
2021. okt. 31. 19:35
 8/25 anonim ***** válasza:
91%
Sajnos az intim lemosó nem hat arra, ha van valami kényszerképzeted arról, hogy nem vagy tiszta. Az a termék minimum kritériuma, hogy ne borítsa fel a hüvely védelmi rendszerét.
2021. okt. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
8.írtam hogy Ha tényleg csak olyanokat írnál hogy "csak vízzel kell" és hasonló inkább ne fáradj, tudom ezeket. Adott viszont a kérdés.:)nehéz volt kibírni tényleg?..tudom hogy nem arra való de attól még tisztának érzem magam tőle és ez nem valami kényszerképzet. beszélgetést lezárom..
2021. okt. 31. 19:38
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Nivea intimo nekem bevált.

Ami még jó lehet az Uriage intim mosakodója,de az húzós árban..itt pl.vannak dermokozmetikumok, nézz szét. Tudsz rendelni vagy egyes patikákban találsz. A Babé és Bioderma cuccok is jók.

2021. okt. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!