Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit használjak holnap reggelig...

Mit használjak holnap reggelig? Nincs itthon betét

Figyelt kérdés

Megjött de még most gyenge WC papírt tettem oda.

Faluban lakom itt nincs semmi sem nyitva este. Holnap így hogy menjek boltba is?


2021. nov. 1. 22:18
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Alufoliaval vagy folpackkal tekerd át a bugyid alsó részét, ahova amugy kerülne a betét. Erre tegyél vattat/papirzsepit/wc-papirt/tiszta zoknit, ami van otthon. Kitartást!
2021. nov. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Amit az első mond, plusz a bugyidra még húzz rá egy második bugyit is, hogy jobban tartson.
2021. nov. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
11%
Most megtanulod hogy mindig legyen otthon
2021. nov. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3. Nekem mindig szokott maradni pár darab de most hétvégén itt voltak nálunk nővéremék és neki adtam
2021. nov. 1. 23:16
 5/7 anonim ***** válasza:
16%

Hiàba pontoztok le. Egy nőnek mindig legyen otthon betét/tampon, legyen minden táskájába legalább 1-1 darab.

És ne plusz pár darab maradjon, hanem plusz 2 csomag.

Ha a nővérednél is lett volna akkor most te sem lennél szarban.

2021. nov. 2. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
87%
Egy törülközőt vagdoss szét, az összehajtogatva megfelelő ilyenkor.
2021. nov. 2. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
10%
Nem kell kétségbe esni, régen is mosható havikötők voltak. És ne pontozzátok le az előttem válaszolókat, akibnek nem tetszik valami írjon nekik vagy nekem privátot! Kiállok mellettük mert okosan válaszoltak!
2021. nov. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!