Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor fog helyreállni a...

Mikor fog helyreállni a menstruációm?

Figyelt kérdés

28 éves vagyok. Eddig egész életemben +-1 nap pontossággal a tervezett szerint jött meg. Júliusban egyszer viszont felborult, ott egyszer kimaradt majd utána kétszer jött meg 2 héten belül. De szerencsére visszaállt. Szeptember elején megkaptam a 2. oltást, azóta egyáltalán nincs menstruációm. Az oltás után vártam majdnem egy hónapot, október elején mentem el nőgyógyászhoz. Ő megállapította, hogy a hormonháztartásommal van baj és azt mondta, hogy ne aggódjak, ez minden második oltott nővel előfordul és várjak még egy kicsit. Azóta eltelt majdnem 1 hónap, és még mindig semmi. Ezen kívül más tünetem nincs.

Szerintetek mikor fog beállni újra? Várjak még rá, vagy megint keressem fel a nőgyógyászt? Mennyi ideig szokott tartani ez?



2021. nov. 2. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

En is szeptember elejen kaptam a masodik oltast, azota nekem ugyan megjon, de egyszer 20 napot kesett, majd most 10-et, es teljesen mas, brutal eros es fajdalmas, viszont csak 3 napig tart. Elotte fele ennyire fajt, 5 napos volt es viszonylag pontos.

Nekem is annyit mondott a nogyogyasz, hogy varjak, majd helyrejon, fel even belul es ranezesre nem latott gondot.

Hat remelem.

2021. nov. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az oltások nagyon sok esetben összezavarják a női ciklust, még várj még tényleg ahogy az orvos mondta.
2021. nov. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fúú. Most én is úgy vagyok, h 4 napja késik, pedig világ életemben pontos volt. Júliusban kaptam a 2. Pfizert és azóta nem volt gond a ciklussal. Holnap reggel csinálok tesztet😒
2021. nov. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Csak érdeklődnék: általában mindegy milyen oltást kap az ember, ez általánosan az összes jelenleg forgalomban lévő oltásra jellemző mellékhatás? Orosz???

Még egy oltást se kaptam.

33/N

2021. nov. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!