Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Candida gomba általi hüvelyfol...

Candida gomba általi hüvelyfolyás mindenképp visszajön?

Figyelt kérdés

Nőgyógyász előtt már csináltam 1 hét Betadine kúp kúrát + utána gynophilus hüvelytabletta (ph helyreállítás miatt), mikor mentem az orvoshoz(múlt héten), a panaszok nagy része megszűnt (erős folyás, viszketés..) de a kenetből még kimutatható volt.

Kúpot kaptam rá + hüvelykrémet amit 5 napig kellett használni(hétfő este volt az utolsó nap) , lekopogom semmilyen panaszom nincs egyelőre. Párom is kapott krémet természetesen. Szerintetek mindenképp visszatér még ez a dolog? Tudom hogy ez elég makacs. Viszont valószínűleg az okozta a ph borulást, hogy párom belém élvezett (előtte sosem volt ilyen) azután jött ez elő. Ha csak ez volt a kiváltó ok, remenykédhetek hogy elmúlik most végleg?



2021. nov. 3. 15:55
 1/3 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy senki nem jós, csak nagyon parázok most:(((
2021. nov. 3. 15:56
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A gombát komplexen kell kezelni. Sokszor nem elég a kúp+ kenőcs kombó, belsőleg is kezelni kell szájon át bevehető tablettával.

Nem àrt változtatni a táplálkozáson sem. Lásd candida diéta.

2021. nov. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Cukrot alapbol nem eszem nagyon ritkán, szénhidrátot sem tömöm magamba, sportolok. Illetve ezelőtt soha nem volt semmi probléma :/
2021. nov. 3. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!