Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a baj velem?

Mi a baj velem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy 16 éves lány vagyok, de sajnos elég fiús az alkatom, bár vannak melleim, a csuklyaizmom is nagyon fiús. Imádok egyberuhákat hordani, imádok magassarkúzni, nagyon szeretek csajos dolgokkal foglalkozni, de valahogy nem áll jól. Túl fiús vagyok. A hangom is elég mély (és énekelek, tehát ez nem valami jó), sajnos a mutálás jól kicseszett velem.

Nagyon szőrösödök, még a hasamon is szőrtelenítenem kellene.

Talán több bennem a tesztoszteron, mint a többi lányban?

Mit tudok tenni, hogy a helyreálljon bennem minden?


Egy kétségbeesett 16 éves.


2021. nov. 6. 10:51
 1/7 A kérdező kommentje:
+amit kifelejtettem: A menstruációm nagyon fájdalmas és az arcom nagyon zsírosodik, a hajamat kétnaponta mosni kell, olyan zsíros lesz.
2021. nov. 6. 11:01
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Milyen magas vagy?
2021. nov. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Lehetnél súlyemelő. 😀 Kezdj el edzegetni.
2021. nov. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Te még sokat változhatsz. Rút kiskacsákból szoktak lenni a szép hattyúk. Mindenkin van valami a szép. Rajtad is. Van akinek a fiús lányok jönnek be. A külső fontos, de nem minden. Öltözködj nőiesen, hagyd megnőni a hajad, esetleg szőke melír.
2021. nov. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
158 cm vagyok 45 kg-mal. nem lehet ez valami hormonproblema?
2021. nov. 6. 11:29
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
Ó, és még szálkás is vagy... mondom, súlyemelő, vagy vmi fitness izé :-D
2021. nov. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
menj el nigyogyaszatni vizsgaaltra, a fajdalmas menstruacio es az extrem szorosodes lehet PCOS is, vagy valami mas hormondolog.
2021. nov. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!