Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tejcsomóból nagyobb baj?mellben

Tejcsomóból nagyobb baj?mellben

Figyelt kérdés
2019.októberében volt egy mellgyulladásom (anyatejes kisfiam akkor volt 3honapos ) azutan a mellemben maradt egy csomó , amivel ultrahangon voltam vizsgálaton, ott meg is szúrták és mintát vettek belőle..tejcsomó.. masszírozni kell azt mondta az orvos és elmúlik.. de nem múlt el .. borzasztóan elhanyagoltam magam.. mai napig cicizik a kisfiam 2éves múlt mostmár szeretném elválasztani , vizsgálatra elválasztás utan 3honapon belül kell visszamennem .. szerintetek lehet ebből még nagy bajom? A csomó ott van nem nagyobb,nem kissebb, nem szokott fájni sem,kemény.. Valakinek hasonló?

2021. nov. 6. 23:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Anyukámnak is van, kb. 25 éve. Ultrahangon meg mammografiqn látszott, egyébként semmi panaszt vqgy bajt nem okoz. Nem fog elrákosodni vagy ilyesmi ha ettől félsz, ez egy ártalmatlan elváltozás, sok embernek van de nem okoz bajt, ne aggódj. De majd a kontrollon úgyis megnyugtatnak, kérdezd nyugodtan a nőgyógyászod :)
2021. nov. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mit tudtál meg kérdező?
2022. ápr. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Semmi változás, mindig találok egy okot hogy miért cicizzen még mindig tovább a majdnem 3 éves fiam.. A csomó még mindig ott van, azóta se fájt vagy okozott problémát
2022. ápr. 21. 20:30
 4/5 anonim ***** válasza:
neked teljesen kör formájú?nekem a 2.gyerek után alakult ki hasonló de nekem mint egy mini ropi szinte vonalszerü......
2022. ápr. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem, nem teljesen kör nekem sem
2022. ápr. 22. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!