Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális, hogy amióta menstruá...

Normális, hogy amióta menstruálok fáj a mellem?

Figyelt kérdés

2021. nov. 7. 10:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2021. nov. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is fájt sok évig. Nem tudtam, hogy ösztrogén hormon miatt van. Nem tudom nőgyógyász komolyan veszi-e, de kérdezz meg néhányat telefonon.

Biztos van rá megoldás, nekem egyszer megszűnt, nem tudom mitől.

Talán nem hiszed el, közel az az idő amikor megszűnik az összes fájdalom!

2021. nov. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
13 éve menstruálok és minden menzesz előtti héten vizesedem. Emiatt duzzadnak meg fájnak a mellek is, kivéve persze, ha még növésben vannak, mert az egy másabb jellegű, nagyon szúró fájdalom, nekem 20 éves koromban lett végleges a mellméretem, még akkor is fájt így. Nem valószínű, hogy el fog múlni ez a menzesz előtti tüneted, bizonyos nők produkálnak nagyon tipikus premenstruációs tüneteket, mások nem, vagy kevésbé. De szinte 9/10 nőnek fájnak a mellei előtte. Nem kellemes, de teljesen normális állapot. Ha kicsit többet iszol akkor kevésbé vizesedsz elvileg. Nekem segített ez a módszer!
2021. nov. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!