Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Duzzanat intim területen?

Paradicsom31 kérdése:

Duzzanat intim területen?

Figyelt kérdés

Intim területen, tehát a hajlatban nőtt egy kis dudor. Olyan, mint egy pattanás, amit még nem lehet kinyomni. Fáj is, ha hozzáérek. Ha megnyomom, akkor jön belőle kis fehér folyadék (nagyon kevés), mint amikor kibyomsz egy pattanást.

Tehát nem a nagyajkakon, hanem a hajlatban.

Esetleg túl szűk fehérneműt hordanék? Mit lehet tenni?



2021. nov. 8. 07:44
 1/10 A kérdező kommentje:
27 éves nő vagyok.
2021. nov. 8. 07:44
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kend be Neogranormonnal, Sudocremmel naponta többször, pár nap alatt elmúlik.
2021. nov. 8. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogy érted a hajlatot? A combodnál? Mert az meg nem intim terület.
2021. nov. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen, a nemi szerv és a comb hajlata, bocsánat :)
2021. nov. 8. 07:55
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet szőrtüsző?
2021. nov. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem hinném :/ azon a területen nem nő szőr.
2021. nov. 8. 08:00
 7/10 A kérdező kommentje:
Meg olyan, mintha kettő pattanás lenne. Megnyomtam, és olyan fehér jött belőle + vér, mint egy gyulladt pattiból
2021. nov. 8. 08:55
 8/10 A kérdező kommentje:
Mondjuk volt már ilyen, és eltűnt később.
2021. nov. 8. 10:26
 9/10 anonim válasza:
Nekem is ugyan ez van. Borotvalkozas utan lett egy pattanás kinyomtam es utána még jobban begyulladt és lett belőle egy nagy pukli. Mint egy borsó akkora. Nyomtam de csak vér jött belőle. Fáj meg ha megyek dörzsölődik és akkor jobban fáj. Mostanában elég gyakran van szőrtüsző gyulladásom. Páromnak egy időben meg a here zacskóján voltak ilyenek. De kb 1 éve már nem jön neki elő. Remélem elmúlik magától tettem rá Tetran kenőcsöt. Neked is fáj meg mennyi idő múlva múlik el?
2021. nov. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Elég sokáig tart nekem is. Én steril kozmetikai tűvel szoktam megszúrni, akkor nem fáj. Én bepanthen ekcéma krémmel kenem, és úgy látom, hogy jót tesz neki :) már kisebb lett.
2021. nov. 11. 11:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!