Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kegel gyakorlatok után lehetsé...

Kegel gyakorlatok után lehetséges hogy rosszabb a helyzet vagy ez csak átmeneti állapot?

Figyelt kérdés
Gyerkőc után vagyok, természetes úton szültem. Ennek már 6 hónapja, de szeretném visszanyerni a régi “feszességemet”. Kegel gyakorlatokat végzek napi rendszerességgel és naponta többször is mikor eszembe jut “feszítem” az “izmokat”. Igaz, hogy még csak kettő hete kezdtem, de úgy érzem most még gyengébbek az izmok még előtte. Valamit rosszul csinálok? Vagy ez normális időszak?
2021. nov. 12. 07:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Javaslom, h mindenkepp keress egy Kriston intimtorna oktatot, nagyon jól megtanitanak mindent, amit kell és személyre szabott feladatsort is kapsz :) én ugya nem szültem még, de már vegigcsinaltam egy alapkurzust, nagyon jó élmény!
2021. nov. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mi történt veled kérdező?


Ugyanebben a helyzetben vagyok én is.

febr. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!