Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek miért késik 3...

Szerintetek miért késik 3 napja a menstruációm? Többi lent.

Figyelt kérdés

Igen, csináltam tesztet kettőt is, szerencsére negatív. De egyébként sem lenne nagyon okom aggodalomra, mert párommal mindig óvszerrel védekezünk, ebben a hónapban sem volt semmi komplikáció, hiszen feltűnt volna. A ciklusom 24-38 nap között mozog, de mostanában a leghosszabb az 38 napos volt. Most a 36. napban vagyok, és semmi, de semmi jele annak, hogy meg akarna jönni. Én már nagyon aggódom. Hogyan tudnám meghozni a menstruációmat szerintetek? Vagy valami katasztrófa folytán lehet hogy mégis terhes vagyok? Valaki volt már hasonló helyzetben?

Köszi a tapasztalatokat előre is.



2021. nov. 14. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell előrébb hozni várj még, utána menj nődokihoz, ha a tesztek negatívak, akkor nagyon nagyon kicsi az esely, hogy terhes lrnnél... Hany éves vagy?

22n

2021. nov. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod meghozni a menstruációd. Nem késik, ha 38 napos ciklusod is volt. Nem ártana kivizsgáltatnod magad endokrinológussal, ha 2 hetes különbség van/lehet a ciklusaid közt. Ha fogamzásgátlóval akarnának befűzni felejtsd el, az semmit helyre nem tesz.
2021. nov. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

24 éves vagyok, szóval már jócskán be kellett volna állnia, de ami azt illeti sohasem volt rendszeres, max ilyen 4 hónapokig.

A tablettát most szeretném elkezdeni újra, mert régebben szedtem, (igen, doki néni is mondta, hogy ez nem oldja meg),de ahhoz hogy el tudjam kezdeni az kell hogy megjöjjön... Szóval ördögi kör ez.

Holnap reggel első vizeletből tesztelek megint, de remélem mielőbb jelentkezik. Egyébként is nagyon aggódós vagyok ebben a témában, szóval azért szurkoljatok hogy ne legyen semmi.

2021. nov. 14. 21:33
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem értelek. Azt írod, hogy most vagy 36. napon, de 38 napos ciklusaid is szoktak lenni. Akkor honnan veszed hogy 3 napot késik? Nem értem. Plusz 3 nap nem a világ vége, olyan is van, hogy kimarad egy hónapban pl. 🤷‍♀️
2021. nov. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Oltást kaptál?

Késhet attól is

2021. nov. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igen, de annak már 4 hónapja, és akkor nem kavart be.

Na, de végre ma reggel, a ciklusom 41. napján megjött!:)

2021. nov. 19. 08:20
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is júniusban kaptam most mégis késik
2021. nov. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!