Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyire jó hormon lelet ez?

Mennyire jó hormon lelet ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

PCOS+IR vagyok diagnosztizáltan. Általában a magasabbik irányba billenő prolaktin szinttel.

Adimet/Merckformin xr 500-at szedek,napi 1x, 3 hónapja. Diétázok,mozgok. Másfél év alatt fogytam 16kg-ot,hónapok óta stagnálok. November elején voltam vérvételen(4.ciklusnap) a gyógyszer első ellenőrzésének céljából. Az endokrin. doktornőm kb egy hete nem válaszol így kezdek falra mászni,hogy nem tudom jó eredmény-e ez.

Segítsetek kérlek,ha kell az augusztusi eredményeimet is leírom viszonyítás képpen,de egyelőre az aktuális:


FSH: 6,2 IU/L (ref.:2,5-10,2 IU/L)


LH: 4,1 IU/L (ref.: 1,9-12,5 IU/L)


Prolaktin: 397 mIU/L (ref.:59-619 mIU/L)


Ösztradiol: 110,5 pmol/L (ref.:71,6-529,2 pmol/L)


Totál tesztoszteron: 0,77nmol/L (ref.: 0,42-2,06 nmol/L)



2021. nov. 22. 19:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Minden jo. A ref tartomanyon belul van.
2021. nov. 23. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Eddig is ott voltak mégis azt mondták hogy pcos vagyok és terméketlen...Elvileg az arányok számítanak csak nem tudom mi hogyan kellene legyen google meg nem a barátom.
2021. nov. 23. 08:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!