Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha épp megjött és a munkahelye...

Ha épp megjött és a munkahelyen, a suliban vagy egy vendégségben rosszul vagytok (görcs, hányinger stb), és kérdezik, hogy miért, mit mondtok?

Figyelt kérdés
Szoktatok lemondani emiatt programot? Munkahelyről volt már hogy hazamentetek korábban emiatt?

2021. nov. 24. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:
83%

Nem megyek és nem is fogadok vendégséget ha tudom, hogy olyan rossz napom lesz (számíthatok rá, hogy 1-3 nap borzalmas lesz).

Már rég nem vagyok sulis, szóval amiatt nem kell aggódjak, de volt, hogy annyira rosszul voltam, hogy nem mentem be és ha otthonról mentem akkor anyu, ha a koliból akkor a védőnő leigazolta.

Munkahelyen mióta home office van, szinte sosincs ilyen kellemetlen problémám.

2021. nov. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
80%
Régen mikor suliba jártam sokszor volt, hogy haza mentem, mert nem bírtam a fajdalmat. Amióta dolgozok azóta ugye nem lehet csak úgy havonta több napot ellébecólni, nem néznék jó szemmel. Beveszem a Flecktort aztán valahogy kibírom a 8 órát. A vendegséggel úgy vagyok, hogy akkor inkább kihagyom, vagy ha nagyon menni akarok akkor gyogyszer+kibírás. A baráti nyaralások alkalmával nem egyszer fordult elő, hogy akkor jött meg és összevissza vajjúdtam, bár ők tudták, hogy ilyen promlémáim vannak, vigasztalgattak. :D Nem egyszerű az biztos, amikor az embernek kiesnek havonta napok az életéből a fajdalmai miatt, és taktikázni kell, mert (nálam legalábbis) mindig akkor lenne valami fontosabb program amikor tudom, hogy rosszul leszek.
2021. dec. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
44%
Egyszer melóhelyen jött meg 6 nappal hamarabb, nem volt nálam semmi. Megmondtam a fönökömnek és kiengedett boltba tamponért, tiszta bugyiért.
2022. máj. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
60%

Nem,én nem görcsölök.


Viszont erős a vérzésem és volt, hogy emiatt nem tudtam elindulni otthonról, vagy átáztam és el kellett jönnöm valahonnan.

El tudom képzelni,hogy a görcsölés is lehet bénító. Megmondanám, különösebb részletezés nélkül, hogy görcsöl a hasam, vagy még általánosabban, hogy rosszul vagyok

2022. máj. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!