Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Anyukám mellében és hónaljában...

Anyukám mellében és hónaljában csomó van, lehet ez jóindulatú?

Figyelt kérdés

Sajnos anya mondta nekem, hogy van egy mozgatható a hónaljában meg az alkarjában, viszonylag kicsi.

Viszont van egy jó nagy a mellében, meg elvileg több kicsit is érez. Azt mondta megnyugtatásképpen nekem, hogy neki a mellében megszoktak nagyobbodni a nycs-k mikor menstruál és fájni is szokott. Végül attól elment házi orvoshoz, kapott beutalót mammográfiára és vérvételre is.

Nagyon féltem őt.

3 hete volt kovidos, meg 2 oltása is van. Azt mondta, hogy lehet attól van a karjában, hónaljában, de biztosan nem tud.

Az ijesztett meg engem, hogy a jobb mellében most annyira nagy az egyik nycs., hogy kitüremkedik. Most menstruál. Remélem minden rendben lesz.

Mammográfiára már csak hétfőn tudunk időpontot kapni, de már én most eléggé stresszes vagyok miatta.

:(



2021. nov. 26. 15:28
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
A mellében a nagyobb kb. 1 üveggolyó méretű.:(
2021. nov. 26. 15:34
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom ( de persze laikus vagyok), hogy a rosszindulatú csomók le vannak tapadva, tehát nem mozgathatók.

És igen, simán lehet az oltástól, vagy lehet post covid tünet is.

Remélem nem lesz semmi komoly!

2021. nov. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm!❤ Nagyon kedves vagy. Remélem így lesz. Sajnos nagyon nehéz várakozni, mire időpontot kap. Legfontosabb számomra az ő egészsége.
2021. nov. 26. 16:03
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hormonális alapon, de akár vírusfertőzés melléktünete vagy oltási reakció is lehet.

Én is úgy tudom,hogy a rosszindulatú daganat kemény, nem mozgatható.

2021. nov. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm, majd megírom az eredményt, remélem hamarosan és minden okés lesz, remélem.

Szép estét nektek!

2021. nov. 26. 16:45
 6/14 anonim ***** válasza:
14%

A rosszindulatu tud fájdalmat okozni. A jó nem szokott.

Ha közel van a felszínhez akkor is inkább jóindulatu.

2021. nov. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Hát nagyon közel van, hisz ki is türemkedik. És hát nem konkrétan a csomó faj neki, hanem az egész, de azt mondta, hogy mindig szokott fájni neki, gyerek kora óta.

Neki nagy cicije van, nekem irtó kicsi, meg nekem sose fáj, meg sose duzzad, meg sosincs csomó, ezért is tettem ki a kérdést, mert nekem ez ismeretlen@

2021. nov. 26. 19:38
 8/14 exronin ***** válasza:
43%

Normálisak vagytok???

Azonnal orvoshoz!!!

2021. nov. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Volt már. Hétfőn tudja hívni a mammográfiát. Meg hétfőn megy vérvételre.
2021. nov. 27. 08:29
 10/14 anonim ***** válasza:
55%
Szerinted ezt innen, neten keresztül? Dr kommentelőre hallgas. Biztos jót mond.
2021. nov. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!