Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Környezetre nem ártalmas...

Környezetre nem ártalmas tampont és betétet keresek, valaki tud ajánlani?

Figyelt kérdés

Gondolok itt olyanra mint pl August márka termékei. 100%-ban biológiailag lebomlóak míg például a legtöbb tamponnak és betétnek 500-800 év kell hogy lobomoljon. Az egyetlen gondom velük, hogy még nem szállítanak világszerte. Tudtok olyat ami Magyarországon is elérhető?

[link]



2021. nov. 27. 12:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kehelytől, mosható betéttől elzárkózol?
2021. nov. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

Attól, hogy 100%-ban lebomló, még mindig veszélyes hulladéknak számít.

Ha környezetre nem ártalmas megoldást keresel, ott a mosibetét, a mosható bugyi, illetve a kehely.

2021. nov. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem kelyhem van, 5 évet biztosítanak rá
2021. nov. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
31%
Csináld azt, amit régen miden nő. Vastag, sok rétegű ruha, ami felszív mindent. Csak ki kell mosni. Ez a "feldugok valamit és majd az szívja fel" talán 50 éve létezik, előtte évezredekig nem csinálta senki.
2021. nov. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a környezeti szempontokat veszed figyelembe, akkor a nagyon bio, de a fél világon átszállított tampon nem biztos, hogy jobban bio, mint a csak pár 100 km-re tőled legyártott tampon. Próbálj kehelyből, mosható menstruációs bugyiból, is olyat venni, amit a lakhelyedhez közel gyártanak.
2021. nov. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. A kehelytől kicsit tartok, a kimoshatós betétet pedig hanyagolnám, főleg mert nekem kényelmetlen a betét. Ezért gondoltam olyanra ami még ha nem is 100%-ban ártalmatlan a környezetre, de még mindig jobb megoldás mint egy műanyaggal teli termék.
2021. nov. 27. 16:33
 7/8 anonim ***** válasza:
Amazon.de
2021. nov. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7%
Hát én tudom rossz vagyok de sosem volt erőm meg türelmem ilyenekkel foglalkozni, pedig közel napi 8 Always vagy tena elmegy nálam
2021. nov. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!