Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi az abortusz menete?

Mi az abortusz menete?

Figyelt kérdés
Érdekelne hogy pontosan mi egy abortusz menete. Attól fogva, hogy otthon elkészült a pozitív teszt, és a hölgy fel keresi az orvost. Megtörténik az első nőgyógyászati vizsgálat ahol megállapítják a terhesség. És igazából innentől kezdve érdekel hogy hogyan zajlik. Kell még további kontroll vizsgálaton részt venni? Mennyi időn belül szoktak időpontot adni, illetve meddig kell a kórházban tartózkodni? A válaszokat előre is köszönöm.

2021. nov. 28. 19:11
1 2
 2/11 anonim ***** válasza:
83%

Ha igazolódik a méhen belüli, ÉLŐ terhesslg, akkor az orvos ad egy beutalót a családvédelmi szolgálathoz.

Oda elmész, kapsz némi fejtágítást, meg KÖTELEZŐ 3 nap gondolkodási időt. 3 nap múlva visszamész, ha nem gondoltad meg magad, kiállítják a jegyzőkönyvet és kapsz egy csekket, amit be kell fizetni.

Utána kérsz egy időpontot a műtétre.

2021. nov. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
jogos! keresgélhettem volna jobban is. :) köszönöm szépen! :)
2021. nov. 28. 19:20
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a második válaszolónak is! 😊
2021. nov. 28. 19:21
 5/11 anonim ***** válasza:
22%
Lesz előzetes vizsgálat, beszélgetés aztán kórház. Ott előző nap kapsz egy implantátumod oda be, amit felfújnak, hogy kitágulj. Másnap könnyű altatásban műtét. Vagy aznap, vagy azt követő nap pedig haza mehetsz.
2021. nov. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
4%

Huh, ezért nem érdemes itt tájékozódni.

"implantátumot oda be, amit felfújnak, hogy kitágulj". Ezen hangosan felkacagtam:D

2021. nov. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Nem anya az aki lazán megöleti a saját gyerekét.


Azt mondja hölgy 🤣🤣🤣🤣


Ne tetézd 🤣🤣🤣

2021. nov. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igazából azért érdekelt az egésznek a menete mert az egyik ismerősöm pár hete rutin nőgyógyászati műtétre hivatkozva (mintavétel után elvileg találtak valami kóros elváltozást) volt kórházban. Elég gyorsan lezajlott a dolog elvileg első alkalommal mikor volt az orvosnál nem sikerült megoldani a problémát 🤔 aztán második alkalommal be feküdt a kórházba de 1 nap alatt túl esett az egészen.. Ezért érdekelt igazából az egésznek a menete, hogy mennyi idő alatt végeznek el egy abortuszt, mert egy mintavétel eredménye nem jön ennyire gyorsan mint ahogy itt zajlottak a dolgok... Meg ez hogy első alkalommal nem sikerült megoldani a problémát.. Hála az égnek nem voltam még ilyen helyzetben de szerintem ha kóros elváltozás gyanúja merül fel akkor minimum egy kezelés vagy bármi mielőtt műtétre kerül a sor vagy nem tudom..mindegy minden esetre köszi a válaszokat. Gondolom ezek a dolgok annyira bizalmasan vannak kezelve hogy ha a hölgy úgy dönt hogy teljesen titokban akarja tartani akkor még a férjnek sem adnak ki információt. Tehát hazudhatja azt hogy csak egy rutin beavatkozás volt.
2021. nov. 28. 22:23
 9/11 anonim ***** válasza:
4%

Apának nincs joga tudni, hogy megölik/megölték a gyermekét.


Pff


🤢🤮🤮🤮🤮

2021. nov. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
8%
Nem az a klasszikus műtét. Az egyetlen dolog amit szétvágnak, az a magzat. De leírtam, kap majd egy tágítót előző nap másnap mehet. Könnyű altatás. Max 2-3 nap, de maga a beavatkozás kb 30 perc.
2021. nov. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!