Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Más nő is nehezen viseli a bő...

Más nő is nehezen viseli a bő folyást?

Figyelt kérdés

2021. nov. 29. 20:30
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Persze. Kellemetlen, undi, macerás. 🤷🏻‍♀️
2021. nov. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Nekem mindig is az volt. Random kijön egy csomó, majd órákig semmi, de 3 réteg ruha simán átázik ám! Állítólag semmi bajom nincs, pedig már 4en benéztek és az összes kenet és tenyésztés megvolt.. Szóval tisztasági vagy inkontinencia betét! ;)
2021. nov. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#2 állandóan kell akkor tisztasági?
2021. nov. 29. 20:42
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is minden nap hordok tisztaságit, egyszerűen az én szervezetem ilyen.

De ez nem meglepő. Mégha az lenne, hogy minden nap a mensin kívül is tampont hordanék azon nyilván megérteném a megdöbbenést. De ez arra lett kitalálva, hogy hordjuk. O.o

2021. nov. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
En nem hordok tisztasagit mert bugyin megszarad valamennyire viszont a tisztasagin meg folyamatos nedves erzet van ami szerintem nem egeszseges!
2021. nov. 30. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#5Nekem tisztasági nélkül kényelmetlen.
2021. nov. 30. 11:13
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van #5, de én valahogy még sem értek egyet ezzel.


A bugyin sem szárad meg azonnal, ugyanúgy megvan a nedves érzés. Meg hát engem úgy zavar, hogy tudom, hogy egy folt van a bugyimon, nem tudnék abban üldögélni. 😖


A betét azért jó megoldás, mert könnyedén cserélhetem.

2021. nov. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7#te milyet márkát használsz amit mindennap megszoktál?
2021. nov. 30. 12:58
 9/9 anonim ***** válasza:

Én nem használom mindennap. Nekem havonta 3-4 alkalommal van folyásom, így sima menstruációs betétet teszek be akkor. Mivel csak éjszakára használok amúgy betétet menzesz idején, így mindig a legolcsóbbat veszem a "100asban".


#7

2021. nov. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!