Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Néhány cisztát mutatott ki a...

Néhány cisztát mutatott ki a hüvelyi UH, a hormon vizsgálat negatív lett. Mi okozhat ilyenkor rendellenes vérzést?

Figyelt kérdés

Ovulációtól menstruációig vérzek állandóan. Ha elmegyek futni, vérzek közben is és utána is. Ovulációkor, menstruációkor nagyon rosszul vagyok, alig bírok gondolkodni, egyensúlyzavarom van, ov.-kor pedig hőemelkedésem van. Évek óta van ez. Azt hittem, a hormonok miatt van, de akkor mégse.

Volt már itt valakinek ilyen, kiderült, mi okozza? Bevált valamilyen kezelés?

(A dokihoz pár nap múlva megyek vissza, de 99%-ra tippelem, hogy fog.gátlót fog akarni felírni.)


2021. nov. 30. 10:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Fogamzásgátló nem lesz megoldás erre, sőt, nekem pont attól volt köztes vèrzésem.
2021. nov. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én se szeretném szedni (hormon probléma nélkül meg pláne). Volt itt valakinek hasonló problémája?:(
2021. nov. 30. 12:32
 3/7 anonim ***** válasza:
PCOS?Nekem évekig hasonló problémám volt,de csak a foggátló segített
2021. dec. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Normál hormonszintek mellett PCOS?
2021. dec. 2. 20:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigy hormonokat is néztek?
2021. dec. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Endometriozis nincsen?
2021. dec. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

5: igen

6: ilyet még nem mondtak. Az milyen vizsgálaton derülhet ki?

2021. dec. 4. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!