Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől fájhat a hónalj és a...

Mitől fájhat a hónalj és a mell között?

Figyelt kérdés

Mitől fájhat?


Sziasztok! Durván másfélhete

kissebb-nagyobb kihagyásokkal fáj mindkettő hónaljam , pontosabban a hónalj ésmell között......ha megtapogatom érzem,hogy a nyirokcsomóim duzzattak

Egyébként tapintásra nem érzékeny.

Melltartót egyátalán nem hordok !

Szörteleníteni és dezodorozni azóta nem merek,amióta fáj . Szerdán megyek orvoshoz , de őszintén szólva már kezdek aggódni ! Volt valaki esetleg hasonló helyzetben?



2021. dec. 2. 17:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szinte kizárt, hogy mellrákod legyen. Ennyire "sztereóban" nem szokott jelentkezni. Matematikailag is nagyon kicsi rá az esély.


De ám ez a kérdés nem a 'nők egészsége' rovatba tartozik alapvetően, inkább a 'fertőzések' alkategória lenne nyerő ;-)


Élsz szexuális életet..?

2021. dec. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Van párom , de most családiokok miatt heti egyszer találkozunk.... szóval eléggé rendszertelen lett az " életünk" esetleg ez is befolyasolhatja?
2021. dec. 2. 19:38
 3/16 anonim ***** válasza:
Ja, ez nem... Az viszont igen, ha pl HIV-et kaptál el, vagy szifiliszt (de ez csak egy példa)
2021. dec. 3. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Persze nyilvánvaló,hogy hív pozitív vagyok egy kis szifilisszel fűszerezve 😒

ha csendben maradtál volna.......

2021. dec. 3. 08:54
 5/16 anonim ***** válasza:

Amennyire én tudom, a panaszaid elsősorban fertőzéses utalnak. Felesleges megsértődnöd azon, amit mondtam, méginkább irracionális engem becsmérelned.


Nőgyógyászhoz van időpontod,vagy valamilyen más orvoshoz?

2021. dec. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Igen! Szerdán megyek ! Nyilván nem becsmérelni akartam,de picit abszurd ..... szerintem
2021. dec. 3. 21:26
 7/16 anonim ***** válasza:
Ez a probléma nem nőgyógyászati. Belgyógyászat, infektológia, hematológia...
2021. dec. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
Szia sikerült rájönni mi a probléma ? Nekem is hasonló tüneteim vannak :(
2021. dec. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Szia!sajnos még nem , de képzeld azóta is fájdogál.....igaz nem folyamatosan,mert vannak napok amikor nem fáj..... tapintásra továbbra sem érzékeny ..szóval nem érzem,hogy meglenne esetleg nagyobbodva a nyirokmirigyem....
2021. dec. 26. 00:17
 10/16 anonim ***** válasza:
Szia! Kiderült azóta mi a baj? Nekem is ilyen tünetem van, csak az egyik oldalon.
2022. jan. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!