Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2- oltás után aki teherbe...

2- oltás után aki teherbe esik tényleg betegen születik a baba?

Figyelt kérdés

7- hónapos kismama vagyok, hát a 2-oltás után kb 1-ra terhes lettem..

Most a fülembe ültették a bogarat és aggódom hogy tényleg igaz e a hír, miszerint oltás utáni kismamák beteg babát fognak szülni..

kérem azokat a válaszolókat akik oltás ellenesek,azok kíméljenek..

A vizsgálatokon eddig minden okés..


2021. dec. 4. 19:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%

"A vizsgálatokon eddig minden okés.."


Akkor mi a kérdés?


előbb hiszek a Terikének a boltból, mint a saját orvosodnak?

2021. dec. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%

Igen, majd beteg gyereked fog tőle születni. Tudod te, hány gyerek született Magyarországon, meg mindenhol a világon, amióta oltják a terhes nőket is? Ha? Azóta már több millió gyerek született és semmi bajuk nincsen.

Ne legyél ilyen buta, mert a gyereked is az lesz. Az viszont aggodalomra adhat okot a Föld jövője szempontjából.

2021. dec. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem biztos, hogy nem minden baba lesz beteg, de nyilván előfordulhat ez is, de ez oltás nélkül is előfordulhat.
2021. dec. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
57%
Nyilván nem oltanának be senkit, ha ilyen kockázatos lenne!
2021. dec. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%
Próbáld kizárni a tudatodból ezt, mert a végén az aggódás fog megártani. Szerintem egyesek élvezik hogy szadizhatják az embertársaikat ilyen rémhírekkel. Nekem az egyik ismerősöm azt mondta az oltás másnapján, h. azt hallotta, meddőséget okoz. Mindezt úgy, hogy tudja, h. szeretnék majd gyereket. :/
2021. dec. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
32%
#4 erre azért mérget nem vennék.
2021. dec. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%

Fb, vakcina infó-az orvos válaszol. Ha itteni válaszok és orvosod nem eleg


Egészségkalauzra is pakolják fel dolgikat

2021. dec. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
70%

Egy éve oltanak, már több mint 8 milliárd adag oltást adtak be. Teljesen biztos, hogy többszázezer gyerek született azóta úgy, hogy az anya közben oltást kapott. A feljődési rendellenességek száma nem volt magasabb mint a nem oltottak között. Az oltás nem veszélyes a magzatra.


Most jön az, hogy az oltásellenesek lepontoznak. Már szinte várom...

2021. dec. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
72%
8, is. Meg jönnek azzal, hogy igen, mert majd a gyereknek lesz baja, a következő generációnál halunk ki
2021. dec. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
70%
ja. majd 200 év múlva a 8. generációnak ezért lesz három füle. Én is ettől félek.
2021. dec. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!