Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől késik? Mit lehetne...

Mitől késik? Mit lehetne tenni a mozgáson kívül hogy végre megjöjjön?

Figyelt kérdés
November 29-én kellett volna megjönnie. Elég változó van hogy 33.,34.,35.,36.,37. napra jön meg. Most tartok a 40. napnál. Mielőtt megkellett volna jönnie előtte hétvégén mondhatni elég komolyan felfáztam de urzinollal egy pár nap alatt jobb lett és már semmi bajom. De viszont még mindig nem jött meg. Csináltam tesztet negatív lett. Hallottam hogy felfázás miatt késhet de akár ki is maradhat. Orvost már felkerestem de csak két hét múlva kaptam időpontot. Esetleg valami tipp hogyha már mozgás mi az ami nagyon segít hogy meghozza vagy valami más. Meleg fürdőztem egész héten. Fogamzásgátlót nem szedek.
2021. dec. 5. 04:56
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja igen. Az alhasam az elég pufi már 1 hete és nekem a cicim is szokott azért kicsit fájni, érzékeny lenni az is megvan.
2021. dec. 5. 05:16
 2/3 anonim ***** válasza:

PCOS, endometriózis is lehet. Endokrinológus?


Esetleg még hüvelygombára tippelek, ami hosszabban tartó hüvelygyulladást is okozhat. (Vagy húgycsőgyulladás? Már ha a felfázási tünetek még aktuálisak.)


Húgyhólyag problémákra legeslegjobb a tőzegáfonya - akár tea, akár tabletta formájában.

2021. dec. 5. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Felfázási tünetek már egyáltalán nincsenek hálistennek. Néha be görcsölget a pocim de más nincs.
2021. dec. 5. 11:43




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!