Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen fiatalon elveszíteni...

Milyen fiatalon elveszíteni mindkét petefészket?

Figyelt kérdés
Én 36 éves vagyok és a radio-chemo miatt valószínűleg le fog állni a működésük...Írjon olyan valaki lszi, aki hasonló helyzetben van...(A fél petefészek az nem ugyanaz...)Mit érzett? Mit kellett csinálni, stb.?
2010. szept. 5. 22:14
 1/7 anonim ***** válasza:
5%
36 éves már nem fiatal hanem vén banya
2010. szept. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Első: ha szerencséd van még te is megélheted...

ON: ha van gyereked, akkor könnyebb lesz SZERINTEM. Tarts ki, biztos kell hormontablettákat szedned, de hülyeséget nem akarok írni, mert nem tudom.

2010. szept. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
menstruálni már nemfogsz
2010. szept. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az első hozzászóló bunkó! Igaz,hogy már nem vagy annyira fiatal,de még banya sem. Bár ebben a korban már nem olyan tragédia,ha leáll a működésük,mint 20 évesen.

A fontos az,hogy a kezelés hatására meggyógyulj és élhesd tovább az életed.

Jobbulást kívánok neked.

2010. szept. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sima kemótól állt, le de nekem még újraindulhat és 30 vagyok.
2010. szept. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
van gyereked?
2010. szept. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

igen, van egy lányom, most született 5 hónapja...lehet, hogy vén banya vagyok, de azért én nem így érzem...és nem is úgy nézek ki, mint egy banya:)))

nem is a gyerekszülés miatt aggódom, mert azt tudom, hogy már nem lehet... a méhnyakrákom van és elsődlegesen a méhet sugarazzák be, tehát az tuti kinyiffan...csak a petefészkeket is éri, mert nem lehet letakarni...

én inkább a klimax negatív medikális hatásai miatt aggódom:

- csontritkulás

- agyi leépülés

- nyilván a szexuális affinitás is benne van...

stb.

2010. szept. 6. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!