Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fèloldalas istonyú lüktető...

Fèloldalas istonyú lüktető fejfájás,fáj a fejbőr,mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Mar tobbszor elojott az osz folyaman. Stresszes nap utan. Feloldali,lukteto,eles szuro fajdalom. A fejborhoz se tudok erni,az is faj,. Bal oldalt . Ezen az oldalon konnyezik a szemem es folyik az orrom is,de csak bal reszen. Neha lesugarzik a fulemig,reggel ragni se tudtam. Napközben elvoltam,most estere mar sirtam,ugy faj. Ez migren?
2021. dec. 6. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:
2021. dec. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mar be is dagadt a bal szemhejam. Neztem ezt,de nekem nem a szememnel faj,hanem a fejem tetejen,kivul a bornel. Cluster lehet igy is?
2021. dec. 6. 21:35
 3/7 anonim ***** válasza:
lehet
2021. dec. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Migrénnek tűnik. Bár szembedagadásról nem hallottam még ezzel kapcsolatban. Esetleg érdemes lenne kivizsgáltatni
2021. dec. 8. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A clusterre ir ilyet. Masnap este is visszajott nagyon gyengen. Es megint orrdugulassal jott ahogy elment es ugy a fejfajas is. Fura.
2021. dec. 8. 13:31
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is cluster lesz. Arra készülj fel, hogy ha egyszer előjött, máskor is elő fog. :(


Én nem tudom mivel küzdök, jellemzően menzesz váltja ki, de a jobb szemgödröm fáj, nagyon ritkán a bal. Csak ez annyira kellemetlen tud lenni, hogy nyitva tartani sem tudom a szemem, szerencsére az Algoflex minden mensis-fejfájós nyavajámat enyhíti.


Egyszer volt nagyon erős fejfájásom, szerintem az a klasszikus migrén. Nem tudom hogy másztam le a lépcsőn a nappaliba, de annyit mondtam anyának, hogy alig látok, annyira fáj a fejem. Szerinte pánikrohamot kaptam, úgyhogy adott egy fél szem frontint, ami kiütött egész délutánra de mire felébredtem vége volt. Aztán később arra gondoltam, hogy lehet kaptam egy TIA-t, de az ischaemia általában magától helyrejön, csak nagyon erős fájdalomnál sokan bemennek kórházba vele, ott adnak is valamit, hogy ne görcsöljenek annyira az agyi erek.

2021. dec. 16. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Doki is azt mondta,hogy most mar elojon maskor is. Hat rettegek,a hajat teptem es sirva fogtam a fejem es maszkaltam körbe korbe. Most keszulok kresz tanfolyamra. Ha stresszhelyzetben elojon,en nem tudom mit csinalok. ;(
2021. dec. 16. 08:32

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!