Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Másnak is ilyenndurván reagál...

Másnak is ilyenndurván reagál a szervezete a stresszere?

Figyelt kérdés

Ezzel már orvoshoz kéne fordulnom, vagy csak annyit fog mondani, hogy ne legyek stresszes?


Elég nehéz egyetemre járok, gondolom ez valami hormonális probléma amit a stressz okozott nálam. Szóval az a helyzet,hogy elkezdtek hosszú fekete szőrök nőni az államon meg az arcom szélén, sőt kicsit a mellemen is. Ezenkívül nehezebb félévben volt, hogy gyakorlatilag végig nem menstruáltam. Mit kezdjek ezzel, ha a stresszt nem tudom csökkenteni? ( Sajna még bőven egyéb körülmények is nehezítik a helyzetet, így tuti hogy feszült maradok :/ )



2021. dec. 10. 07:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül a csak a stressz áll a hátterében.

Ezzel mindenképp fordulj orvoshoz. Főként ha a terveid között szerepel az is, hogy egyszer majd gyereked is legyen.

Nőgyógyász és endokrinológus kell, mindkettőből jó szakembert próbálj választani. Ha teheted, inkább magánban. Ha nem, akkor meg bízz a szerencsében, és ha az sztk-s doki megpróbál lerázni, akkor legyél nagyon-nagyon rámenős.

2021. dec. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hormon zavar. Mindenképp menj nőgyógyászhoz, ő könnyen segít rajtad gyógyszerrel. Nem biztos hogy a stressz miatt van, de az is ront rajta az biztos.
2021. dec. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet csak szimpla stressz nem okoz. Hormonzavar inkább.
2021. dec. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hány centi vagy és hány kiló?

Nem súrolod véletlenül az anorexia határát? Attól kimaradhat a menstruációd és felborulhat a hormonháztartásod.


Mindenesetre akármi is áll a háttérben, orvoshoz kell menned, ahogy előttem már leírták a többiek nagyon helyesen.

2021. dec. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!